Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (2. časť)

Váhy
Neinvestujte do žiadnych nehnuteľností, neplaťte vyššie peniaze za určité hmotné veci, nepožičiavajte nikomu svoje peniaze. Skúste sa absolútne vyhnúť väčším nákupom ako potravín a absolútnych bežností. Nebudete totižto spokojní na konci procesu a môžete na tom aj stratiť alebo zostať znevýhodnení.

Škorpión
Dajte si pozor aby ste neskĺzli k vášmu starému spôsobu myslenia, odôvodňovania a hodnotenia. Za posledné mesiace ste na sebe veľa pracovali a takéto pošmyknutia krutých slov, nadávania, urážok alebo neprajnosti vám môže znehodnotiť to čo sa vás podarilo nadobudnúť cez všetky vaše pozitívne zmeny ktoré ste v 2019 urobili.

Strelec
Vy sa možno vrátite na miesto z ktorého ste odišli, a mysleli ste si, že sa už nevrátite – môže to byť krajina, nejaké odľahlé miesto, destinácia. Alebo sa vrátite späť k vašej starej viere a určitým duchovným princípom, ktoré ste možno prirýchlo zanechali a treba ich pre-examinovať či v nich nie je predsa len niečo čo si môžete nechať.

Kozorožec
Boli vo vašom živote ľudia, ktorých ste odstrihli, no po dlhom čase sa vám za nimi cnie? Ak vám niekto napadol možno je vhodné sa znova dať do reči s týmito ľuďmi, skupinou alebo stratenými priateľmi a zistiť, či sa niečo zmenilo za ten čas čo ste spolu neboli. Ak nie aspoň viete, že ste urobili správne rozhodnutie a do nového roka pôjdete odľahčení.

Vodnár
Vás to vracia späť k vyššej autorite, strhli ste niekoho pod obraz boží a teraz sa vám to znova predostrie ako skúška, ktorú je treba nanovo prekonať. Možno niekomu dlžíte ospravedlnenie. Ak ste sa doposiaľ starali len o svoju kariéru , možno vás to v jej toku trocha pribrzdí, aby ste si uvedomili skutočné hodnoty.

Ryby
Niečo ste na sebe zdokonaľovali, učili ste sa a expandovali ste, avšak toho nebolo dosť. Teraz vás to vráti aby ste si prešli tento materiál ešte raz. Môže to byť školské učivo, presvedčenie, nový spôsob učenia alebo vedenia iných. Ak ste začali naberať skúsenosti a hrnuli ste sa do praxe môže vás to hodiť späť do učenia sa do väčšej hĺbky, aby ste sa vrátili ešte lepší a múdrejší.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com
Zdroj foto: Unsplash

Komentáre