Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (2.časť)

Váhy
Už máte na svojom tanieri dosť naložené a ešte ste nútení si priberať ďalšie plány. Vaša intímna stránka týmto pádom ani nedostáva priestor. Máte obrovskú chuť sa oslobodiť zo sociálneho tlaku a očakávaní a ísť si vlastnú nôtu. Je to pre vás nové a o to viac bláznivé. Potrebujete sa odpútať aj od vlastných nárokov ako byť dobrým človekom a ako vždy zachraňovať všetkým rodinným príslušníkom situácie.

Škorpión
Máte teraz úplnú silu slova a energiu na manipulovanie ostatných. Toto nie je negatívne pretože vedieť nevnímať ľudí a potom im zmeniť uhol pohľadu aby ich to nakoniec benefitovalo je absolútny dar. Ľudia za vami budú chodiť so všetkými problémami a tajomstvami lebo vedia, že od vás sa ďalej nedostanú. Vďaka vášmu logickému prístupu, ale aj emocionálnemu pochopeniu ste najlepší v krízových situáciách.

Strelec
Určité veci v živote sa vám už opakujú, a aj napriek tomu že ste v istej oblasti mali úspech, už necítite naplnenie. Chcete niečo viac a niečo hlbšie a už nie ste ochotní tolerovať menej ako absolútne šťastie. Vezmite nohy na plecia, pár kamarátov a choďte na poriadny výlet. Tak sa vám prečistí hlava aj horizont a presne nájdete svoj vnútorný kompas.

Kozorožec
Teraz je čas vytvoriť niečo čo osloví širokú škálu ľudí. Niečo šokujúce a odrážajúce vašu podstatu. Môže to byť čokoľvek kreatívne, prevratné či umelecké a zdieľajte to online, ľudia si vás všimnú. Prepojte sa s ľuďmi a skúste spolupracovať s niekým koho si vážite na niečom čo vás oboch baví, otvoria sa vám nové dvere. Tak tiež to platí pre online romancu.

Vodnár
Vaše zázemie sa otriasa a vy si uvedomujete že vaše korene sa dvíhajú. Možno je čas ich zasadiť do novej zeme a na nové miesta. Niekam kde vás to opäť bude vyživovať. Sústreďte sa na vašu víziu a vaše zámery. Ale nič nedosiahnete sedením doma a mudrovaním, treba ísť von a kade tade aby sa veci pohli. Ak máte pocit, že nemáte čas – urobte si ho.

Ryby
Toto je čas na seba reflexiu, nejde sa pohnúť dopredu bez toho aby ste pochopili čo sa udialo v minulosti. Hlavne prečo vás odseklo toľko ľudí zo života alebo vy ich? Kde je tá ilúzia o ľuďoch a ich význame vo vašom živote. Nebojte sa niektorí sa vrátia ale prídu aj noví priatelia ktorí lepšie odzrkadľujú vašu energiu a smerovanie.

Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com

Zdroj foto: Unsplash.com

Komentáre