Chcete vedieť čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope (1.časť)

Baran
Váš vzťah k materiálnym veciam prejde transformáciou, všetky vonkajšie hodnoty sa preorganizujú. To ako sa dívate na to čo máte a vlastníte. Ako sa cítite pri zdieľaní priestoru a svojich hmotných vecí. Začnete vnímať kde je vaša vlastná materiálna sloboda. Čo zostane, ak tam nie sú žiadny ľudia ktorí by vás podporili? A koho už nechcete podporovať vy sami?

Býk
Nepredvídateľné zmeny v osobnosti, správaní a v partnerských vzťahoch. Zmení sa vám pohľad na ostatných a o tom ako sa k vám správali. Môžete narýchlo vystúpiť z dohôd, zo sľubov a aj z partnerstva či priateľstva. Môžu z vás vyletieť emócie a myšlienky ktoré ste doteraz potláčali a môžete aj nečakane niekoho nového stretnúť.

Blíženci
Vesmír sa vám už niekoľký krát snaží asistovať a priam vás vytlačiť z práce kde sa cítite ako v králikárni. Dokedy budete pracovať s vašou inteligenciou pre niekoho iného?  Je najvyšší čas aby ste skontaktovali toho alebo tú kamošku ktorá sa venuje veciam medzi nebom a zemou a konečne ste sa naučili viac o sebe a teda viac o tom ako navigovať svoj život dopredu.

Rak
Ľudia vo vašom okolí ktorých nazývate rodinou, sú ňou naozaj? Alebo si to iba želáte? Je pre vás naozaj tak ťažké si predstaviť zmenu? Možno nie ste stále hotoví s vyraďovaním a znova zatrieďovaním ľudí vo vašom živote. Ak budete frustrovaní s ľudí, môžete sa vybúriť eroticky alebo kreatívne. Je to na vás.

Lev
Ľudia vo vašom kariérnom okolí sa na vás začnú inak dívať, idete novým smerom a chystá sa vám v živote veľká zmena. Môžete sa konečne odhodlať na absolútne presťahovanie sa z príbytku kde ste, od rodiny alebo zmeniť krajinu pôsobenia. Ak vás tam vezme povýšenie či lepšia práca, o to lepšie. Choďte do toho, porastiete.

Panna
Vám sa zmení vaše štúdium, odišli ste zo školy a teraz máte pocit, že by ste sa vzdelávali aj ďalej? Alebo môžete jednoducho zmeniť celkový smer odboru, zamerania pôsobenia a presvedčení. Pre okolie to bude možno šok, ale spoľahnite sa na vašu intuíciu a nedajte sa znechutiť rečami neprajníkov. Nájdete si nových kamarátov a spriaznené duše v rovnakom odbore alebo na ceste do novej školy.

Napíšte nám, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.com
Zdroj foto: Unsplash

Komentáre