Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope

Baran
Zatmenie trigerne vašu emocionálnu bolesť zo straty mužskej osoby v živote, autority a svojho seba ohodnotenia. Predávate sa za menej ako je vaša cena a teda dovolíte ľuďom ktorý by sa inak nenachádzali vo vašom okolí aby vás ťahali dole. Niekto vás berie ako samozrejmosť a niekto by za vás položil život, vidíte jasne kto je v akej úlohe? Ale sa sústreďujete len na to čo vyhovuje vašemu egu. Tým, že budete naháňať osobu alebo zostávať pri osobe zo zvyku či konfortu, nezmeníte minulosť. Ak dosiahnete na človeka ktorého chcete, nefixne to nič čo je už aj tak zlomené. Chirón vás teraz upovedomí o zdravej sebaúcte a seba priritizovaní. Odkaz pre vás je – prestante fixovať život. Žite ho.

Býk
Vám cez toto Zatmenie dopnú určité vyššie princípy čo sa týka vašej pozitivity v živote a negativity. Nájdete cestu von z ilúzií ktoré vás držali v osídlach po dlhé mesiace alebo aj dlhšie šarapatili vo vašom podvedomí. Nastavenie, dôvera v istú myšlienku alebo naprogramovanie niečoho z čoho v živote vychádzate nadobudlo svoju plnosť a teraz sa toho môžete hravo zbaviť. Pochopíte, prečo sa vá to dialo a teda budete môcť z tejto pekspektívy výjsť. Duchovne ste sa doteraz učili a cvičila sa na istú misiu alebo pochopenie a čoskoro budete vy sami viesť iných cez tú istú priepasť. Bude to dokonalé zrkadlo a naučíte sa na tom viac ako ste sa naučili na sebe samom.

Blíženci
Pre vás toto Zatmenie môže priniesť veľmi zvláštne pocity a možno až chaotické a protichodné nápady a situácie. Môžete sa dostať do pretlaku ego verzus citlivá časť vás. Akoby ste neboli ochotní si priznať, že nemáte všetko tak pod papučou ako sa na vonok tvárite a nie je vám všetko jedno, tak ako o tom hovoríte. Dlhodobé potláčanie istých tienistých stránok v podvedomí vás trošku nakope. Mesiac vedľa Neptúnu v R vám ukáže realitu všeho duchovného počínania a spadnú vám ilúzie o sebe samom. Pozor na spadnutie do klamu, že všetko sa vyrieši samé a vy sa nemusíte o nič starať. Púšťate tým silu z rúk a dávate Vesmíru najavo, že nie ste vyspelý na to aby vám dal možnosť sa posunúť vyššie. Nie všetko sa dokáže vyriešiť bez vás a vašeho sebauvedomenia. 

Rak
Tak pre vás sa všetko odohráva na osi partnerstvo verzus Vy, pozeráte sa na veci svojou vlastnou perspektívou a očakávate, že sa zmení ten druhý. Ale toto Zatmenie vám možno prinesie uvedomenie, že hľadíte do zrkadla ktoré čaká, až si sami prestanete stáť v ceste. Vaše potreby nie sú naplnené a vy sa cítite akoby ste za ne museli bojovať, tento boj vás oddaľuje od toho čo v skutočnosti chcete a to je pokoj a harmonické vzťahy, bez toho aby ste sa vy museli znova snažiť všetko riešiť. Merkúr je vedľa vášho Slnka a je problematické pre vás vyjadriť svoje city a preto je ľahšie sa uzavrieť a čakať. Nie, otvorte sa a povedzte veci aj tri krát kým vás niekto pochopí ale nečakajte, že všetci do vás vidia, alebo že by mali. 

Lev
Tak a vaša práca alebo zdravotný problém eskaluje a potom sa ho zbavíte už nadobro. Zažijete absolútnu zmenu vašej dennej rutiny a po Nove sa spustia aj nové projekty ktoré sa budú týkať reakreácie vašeho tela a mysle, umenia alebo umeleckých projektov či cestovania. Bude to čas na oddych a absolútne odtrhnutie sa od reality, či už na chvíľku alebo dlhšie pomôže vám to napojiť sa na svoje Slnečné znamenie a po tomto zážitku je možné aj úplná trasformácia kariéry. S Retrográdnym Merkúrom v Rakovi sa dá predpokladať, že sa iba vraciate tam kde ste už boli a už ste túto činnosť robili. Nech je to už čokoľvek naplní to viac ako jedno prázdne miesto. Užite si process a neriešte výsledok. 

Panna
Dovidenia Milenci ktorý sa k vám nevedia správať ako potrebujete a zaslúžite si. Istý ľudia o ktorých máte záujem sa vám vyjavia ako nevhodní partneri a vy sa posuniete do ďaľšej fázy bez nich. Budete sa obraciať k aktivitám ako vyššie vzdelanie v oblasti ktorá napĺňa vašu dušu alebo sa začnete venovať sami sebe a sebazdokonaľovaniu, aby ste sa už nemuseli odcitať v rovnakých situáciách. Ak sa budete cítiť zle tento mesiac, vaše najlepšie možné východisko z tejto energie bude starostlivosť o fizické telo a emócie v súkromí. A rozpínanie duchovných poznatkov na všetkých úrovniach. Či už psychologicky alebo Spirituálne, budete sa cítiť povzbudene a smerovať na vyššiu perspektívu.

Váhy
U vás Zatmenie prináša istý push v rodinnom živote, môžete si uvedomiť isté podvedomé tlaky ktoré máte na istých členov vašej rodiny alebo oni na vás a budete hľadať spôsob akým sa z nich oslobodiť a nechať aj toho druhého človeka ísť. Alebo začať si robiť to čo chcete vy a po čom túžite a čo potrebujete vy a možno vaša druhá rodina – tá ktorú si staviate vy spolu s niekym. Bude tomu predchádzať frustrácia a možno aj emočné výšplechy, ktoré sa budú ťažko počúvať, ale niekedy pravda musí výsť von, aby mohol nastať progress smerom, ktorý by nenastal bez toho. Ak sa náhodou chcete sťahovať vyhnite sa sťahovaniu do podobnej situácie z akej ste vyšli len s inými ľuďmi – človekom.

Škorpión
Zatmenie vám pomôže dokončiť jednu veľkú kapitolu v živote a môže sa jednať o školu, vzdelávanie sa alebo istý projket ktorý ste už chceli dlho dokončiť. Presmerujete alebo vylepšíte to čo plánujete a keď sa obráti Merkúr z Retrográdu môžete so svojim vyšperkovaným plánom pokračovať do novej sféry aj mediálneho úspechu, alebo vylepšiť svoju biznisovú stratégiu. Avšak kým je Merkúr R musíte sa len odhodlať ísť hlbšie a opraviť glitche. Taktiež ak sa potrebujete v niečom ešte zlepšiť alebo doučiť sa niečo čo vám vo vašom biznise môže pomocť chodte do toho. 

Strelec
Vy sa oslobodíte z finančných dlhov alebo sa vám dostane plného vedomia, prečo ste v situácií akej momentálne ste čo sa týka matérie a jej spravovania, že hneď vám s tým príde aj uvedomenie. Je dosť možné, že niečo za oponou či už osoba alebo váš podvedomý blok vás udržiavalo v stave odopierania alebo zlého zaobchádzania s financiami a teraz je čas sa od neho oslobodiť a dopriať si viac na všetkých úrovniach. Pomoc nájdete v zmene dennej rutiny alebo zmene pracovného miesta či celkovej kariéry a jej smerovania, kde sa budete cítiť lepšie a viac motivovane.

Kozorožec
Pre vás je toto posledné Zatmenie vo vašom znamení na nasledujúcih pár rokov a teda toto posledné, využite čo najelpšie. Bude sa odohrávať priamo na osi Vy verzus druhý človek a teda partner. Budete emocionálne dorastať a dostanete sa až do akoby momentálnej emočnej vyspelosti na novej úrovni z ktorej dokážete navnímať aj to čo sa vám odráža vo vzťahoch a na partnerstve. Prevezmete zodpovednosť za svoje potreby a pocity a budete s nimi vedieť narábať ako vyspelý človek. Nie že by ste doteraz boli infantilný, ale akoby ste dospeli z jedného štádia do nového ktoré bolo len nedávno pre vás nepredstaviteľné. Ale ako všetken rast, tento pokrok predchádza emočné vypätie, vydržte a oči na cieľ. 

Vodnár
Vy môžete zažiť zaujímavú vec cez toto Zatmenie. Mesiac vám bude posielať silné vnuknutia a porozumenie istých situácií ktoré sa s vami ťahajú už dlho a vy ste doteraz akoby nevnímali ich podstatu. V niečom máte ilúziu a Mesiac vám chce odkryť závoj z pred očí, aby ste sa vedeli orientovať vyšším princípom namiesto logického negativizovania alebo odopierania si radosti, šťastia alebo osobného naplnenia. Je to akoby ste zaspali v krajine zázrakov a bojíte sa z nej výjsť, lebo ste si zvykli na pocit v ktorom ste sa zakotvili. Avšak Vesmír vás chce prebudiť a posúnúť vás do novej etapy života, z ktorej máte strach – avšak tieto strachy vám R Neptún vedľa Mesiaca a Mesačného uhla rozpustí. Nemusíte obetovať seba pre tých ktorý to od vás nepotrebujú a nechcú. 

Ryby
Pre vás mám skôr pozitívnu správu niečo sa vám konečne splní a príde do stavu konečnosti a teda do dozretej formy. Určitý sen alebo pozitívna správa. Môžete stretnúť niekoho na kom vám bude extra záležať, alebo sa k vám dostane človek zo zahraničia ktorého ste dlho nevideli na návštevu alebo vám chýbal. Ak ste pracovali na projekte do ktorého ste hľadali spolu účastníkov, partnerov alebo spoluhráčov tak máte šancu dokončiť tento projek a s takýmito ľuďmi sa stretnúť a padnúť si oka. Ak ste hladali financie alebo prostriedky na to, aby ste boli schopný nejaký plán zafinancovať nečakane môžete dostať podporu alebo sponzorstvo.

Komentáre