Čo prinesie október? Prečítajte si v horoskope (2.časť)

Váhy
Asc Mesiac
Pre vás Venuša prináša blahobyt, ústretovejší vnútorný hlad, fyzicky omnoho viac energie, vitality a guráže. Budete sršať šarmom, energiou a svetlom a všetko vo vašom živote sa nejako začne upratovať počas októbra.Budete sa ľudí pôsobiť príjemne, vaša ústretovosť sa zvýši a ľudia k vám budú priťahovaní, ani nebudete stíhať počítať. Zmena vizáže je veľmi vítaná v týchto energiách. Taktiež sebaláska sa vráti do hry a budete schopní, si dať viac ako doposiaľ čím vytvoríte balans ktorí ste možno niekde stratili.

Škorpión
Asc Mesiac
Venuša vám prichádza zmanifestovať voľno, dovolenku ďaleké cesty do tropických prímorských krajín. Oddych a spa. Taktiež môžete jednoducho vypnúť od sveta a pobrať sa do hlbín samoty a svojich vlastných záľub. Hlbšia láska k Vesmíru, prírode a svetu. Môžete pocítiť ako sme všetci vlastne prepojení a ako všetky naše činy smerujú do jedného veľkého oceánu svetla.Dostanete milostný list od vašich strážnych Anjelov, prijmite ho keď príde. Taktiež môžete prísť na to, že vás niekto potajomky má rád.

Strelec
Asc Mesiac
Vy si budete užívať nové priateľstvá, otvorí sa vám brána do privátnych miest, barov, klubov, športových alebo iných kde sa budete cítiť prijatí a hodnotne. Konečne niekam budete zapadať a budete si rozumieť s inými. Môžete stretnúť aj svoju soulmate alebo rovno niekoľko ktorí vám obohatia život a spríjemnia vám existenciu. Tieto kontakty vás tiež predstavia do širšej spoločnosti a vy sa môžete vyšvihnúť na spoločenskom rebríčku vcelku markatne. Očaríte mnoho ľudí svojim silným intelektom a pohľadom na svet. Ak ste učiteľmi konečne prídu bonusy a vysnívaná odmena, či už finančná alebo citová.

Kozorožec
Asc Mesiac
Pre vás Venuša prináša kariérny úspech, vyzdvihnutie vaše reputácie, bude sa o vás šíriť prívetivé slovo a ľudia vás začnú vyhľadávať sami. Budete mať možnosť sa dostať vo svojej kariére vyššie a zmanifestujete si aj peniažky aj pozíciu. Ak pracujete s ľuďmi budete ohodnotení. Ak ste doteraz čakali na kariérny prevrat kedy sa vám konečne začne dariť Október je váš mesiac. Radosť a docenenie príde k vám. Váš vzťah s vašim šéfom sa vylepší a zharmonizuje a ak bol dobrý doteraz tak dostanete niečo navyše a veľa dobroty a ústretovosti. Užite si to.

Vodnár
Asc Mesiac
Tak vás vystrelí Venuša na hľadanie krásy a lásky do sveta. Je pre vás čas aby ste sa znova zaľúbili do tohto sveta, ľudí a prírody a pochopili kde v ňom máte svoje miesto. Vaše spoločenská povaha bude prekvitať a kamkoľvek pôjdete budete stred pozornosti. Zaľúbite si novú filozofiu, nové učenie alebo životný smer vám prinesie novú lásku. Viac pravdepodobne duchovnú ako romantickú aj keď nič nie je nemožné v tento mesiac. Ak sa vám vrátia určitý ľudia do života dobre sa pozrieť čo je treba vyrovnať.

Ryby
Asc Mesiac
Nájdete ľudí ktorí vás prímu takých ako ste a nemusíte sa zo sebou už nič robiť. Problémy, úzkosť alebo podvedomé blokácie sa rozplynú po veľmi dlhej dobe. Ak ste doteraz nepripustili vašeho partnera aby do vás nazrel hlbšie , teraz prestanete utekať a uvedomíte si, že jedine láska zmení všetko a na dne každého zúfalstva je svetlo. Budete schopní sa posunúť dopredu a prežiť vzťahy na tej najhlbšej úrovni doposiaľ. 


Komentáre