Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom horoskope 1. časť

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Prečítajte si týždenný horoskop pre vaše znamenie.

Tento mesiac máme veľmi významné planetárne posuny. Merkúr aj Jupiter vychádzajú z retrográdnej pozície. Venuša sa mení z rannej hviezdy na večernú, a budeme ju môcť konečne vidieť. My sa budeme však sústrediť na Jupiter.

Baran 
Jupiter vás vzal na ďaleké miesto do minulosti, do krajín, kde sa podozrivo cítite dobre alebo vás vrátil do štádia, kde ste znova objavovali vašu vnútornú vieru. Našli ste základ svojho morálneho kompasu a svojej vlastnej osobnej slobody a svetla. Teraz ste si vedomý, čo je pre vás dôležité, našli ste svoj životný smer. Jupiter vám teraz ponúka novú múdrosť a chce, aby ste sa učili, aby ste sa pridali k skupine ľudí alebo si našli múdreho učiteľa, od ktorého filozofia vám zaleje dušu príjemným teplom pravdy a budete cítiť rezonáciu. Cestujte, či už v mysli do vyšších sfér alebo si vezmite batoh a objavte novú krajinu a jej duchovné bohatstvo. Nájdete vnútorné prepojenie s vesmírom také, aké ste doposiaľ nezažili. Budete mať chuť o tom každému povedať a podeliť sa o vnútorné naplnenie.

Býk
Jupiter vám prináša možnosť si zmanifestovať finančné, mentálne a emocionálne zdroje od ostatných ľudí alebo možnosť zdedenia veľkého majetku, či sponzorstva. Ak ste sa doteraz cítili v nepriazni osudu a mali ste pocit, že ste na všetko sami, tento čas sa končí. Rovnako sa vám uvoľní veľa strachov a dlho potláčaných neistôt. Do vašej podvedomej mysle vstúpi svetlo a pozitivizmus, na ktorí nie ste zvyknutý, avšak uvedomíte si, že tento pocit je presne to, čo vám chýbalo. Nebudete chcieť stagnovať na strachu a hanbe, ktorá vás donedávna zväzovala. Nájdete zdroj vlastnej moci v opustení tieňovej perspektívy a bude to vaše rozhodnutie a vaša sloboda. Radosť a ľahkosť presvetlí vašu trpkú minulosť a vykročíte skvelo do novej budúcnosti. Spolu s vami si ju užijú ľudia, ktorí vás nikdy neopustili.

Blíženci
Konečne sa na vás usmeje šťastie a vy môžete s radosťou vkročiť do vzťahu alebo veľmi výhodného partnerstva, čo sa týka biznisu. Ak pracujete s klientmi na prevažnej báze alebo máte svoj vlastný obchod. Klienti a zákazníci sa k vám pohrnú a vy si tak zvýšite svoj zárobok a aj rozšírite kontakty. Ak ste doteraz nevedeli s kým spolupracovať alebo na koho sa obrátiť, pre dobrú radu nájdete všetko možno aj v jednej osobe. Jupiter vám prináša spojencov a ľudí, ktorí vo vašom živote chýbali. Ak vás niekto pozve na rande, bežte a zabavte sa. Ak už vo vzťahu ste, tak sa môžete tešiť na príjemné prekvapenie plné úprimnej radosti, expandovania vašej lásky a zosilnenia vášho puta. Ak chcete začať nejaký nový projekt v spolupráci s niekým alebo požiadať svoju polovičku, aby sa k vám nasťahovala, urobte to. Bude to obdobie šťastia.

Rak
Raci vám Jupiter odkazuje, aby ste sa prestali umárať pod ťarchou nekonečných povinností a začali si užívať život. Je na čase sa odbremeniť sa od vecí, ktoré si neustále sami nakladáte na plecia, a ktoré vám zaberajú všetok čas. Potom upadáte do vyčerpávajúceho kolobehu, ktorý vám neslúži. Nie je inšpirujúce vidieť ako sa strhávate negativitou ani pre ostatných, hlavne vo vašej práci nemusíte mať všetko pod kontrolou len, aby veci fungovali. Prenechajte určité zodpovednosti ostatným a oni sa ich naučia robiť za vás. Nestratíte tým svoju autoritu, práve naopak, dovolíte iným, aby boli užitoční a zapojili sa aktívne do chodu vecí. Vaše zdravie sa môže polepšiť, a ak sa vám naskytne nová práca, dajte jej šancu. Možno zmena bude pre vás nečakane ľahká a príjemná.

Lev
Jupiter vám priniesol zlato z konca dúhy. Ani nemusíte nikam chodiť a šťastie príde za vami. Kreatívne nápady, projekty a spolupráce sa len pohrnú a nebudete vedieť čo skôr. Tehotenstvo, či zlepšenie a odľahčenie rodinných vzťahov je vo hviezdach a máte šancu sa odviazať a zabaviť sa. Ak vás niekto pozve na oslavu, párty lebo akýkoľvek výlet, neváhajte a bežte. Môžete stretnúť totižto niekoho šarmantného a poddať sa novej vášni. Tento románik presvetlí vaše dni na dlhé obdobie a naučí vás sa na vzťahy pozerať pozitívnejšie. Pre tých z vás, ktorí máte deti, toto je veľmi šťastné obdobie, kedy sa k nim môžete priblížiť ešte viac, upevniť si s nimi kamarátsky vzťah a prebudiť vaše vnútorné dieťa spolu s nimi. Môžete mať šťastie pri hrách, súťažiach či stávkovaní. Ak sa venujete športu profesionálne, jupiter má pre vás obdobie šťastia a víťazstiev. 

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila
Instagram @AltairAstrology
FB & YT – Altair Astrology
Email : Altairastrology@gmail.com
SVK – UKKomentáre