Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Šťastný nový Astrologický rok! Dočkali sme sa jari a nového začiatku. Hoci sa zima nechce pustiť svojej vlády, horúca iskra Barana si prebije svoj život. A s polu s ním sa aj naša energia prebudí do novej chuti a vášne. Dnes by som sa chcela hlavne upriamiť na spln ktorý sa bude odohrávať tento týždeň v nedeľu a je určite práve teraz vhodné sa naň rituálne pripraviť. 

Tým, že je to prvý jarný spln v tomto novom ročnom cykle,bude vynikajúce použiť iniciačný rituál na nastavenie sa do nového obdobia. Teraz je energeticky vhodné nastavovanie zámeru a nových cieľov. Spolu s dokončením a zavŕšením ešte tých vecí, ktoré sme si potiahli z minulého roku. Spln sa bude odohrávať na 8 stupňoch a 18 minútach, čiže ak máte niečo v Baranovi, Váhe, Kozorožcovi či Rakovi na 6-7-8-9-10 stupňoch dotkne sa vás najviac! Spln sa vždy odohráva na celej osi - Barana a Váh a teda nový život vzniká za predpokladu rovnováhy v živote a nastolenej spravodlivosti. Tento spln, bude vrcholiť o 19:47 a na oblohe bude vidno Mesiac. Spolu s ním budú nad obzorom iba Mars a Urán. 

S Ascendentnom vo Váhe ktorá ako vidno, prevezme silnú rolu. Mesiac bude v aspekte so Saturnom a Marsom čiže môžeme očakávať silnú podpornú energiu do tém ako sú právo, financie, obchod, úrady, dlhy, finančné sféry a vzťahy. Vždy si Horoskopy čítajte pre svoje celé Kozmické ID – Ascendent, Slnko, Mesiac.

Baran
Spln vám prináša možný tlak do vašim blízkych vzťahov. Budete mať silný pocit uvedomovania si svojho správania voči ostatným ľuďom vo vašom živote. A následne sa sebareflektívne budete zameriavať na vyriešenie možných konfliktov alebo starých krívd. Budete chcieť napraviť čo je pokazené a udobriť sa s blízkym človekom. Uvidíte sa v jeho perspektíve a to vám pomôže si uvedomiť konanie druhej strany a nastoliť mier. Dbajte iba na to, aby to čo poviete bolo úprimné a len preto, aby sa spor uzatvoril. Sledujte svoj vlastný zámer a zhodnoťte či argument alebo výhovorka ktorú použijete je na mieste.

Býk 
Môžete sa chcieť odsťahovať z mesta či krajiny v ktorej momentálne ste. Potrebujete si naplniť svoj duševný kalich a nebyť až tak zakorenení v hmote. Niektorí z vás si doprajete dovolenku či odpočinok na mieste ktoré vás dobije energiou. Prídete na holistické či spirituálne pomôcky, ktoré odhalia príčiny vašich fyzických ochorení alebo bolestí. Vyrovnaním si svojho energetického tela a minulosti sa ozdravíte viac ako len spomalením, či prvoplánovými liekmi. Nezabudnite, že čo tento týždeň od vás odíde, bude pre vaše vyššie dobro. 

Blíženci
Mesiac vám prišiel dorovnať a zharmonizovať všetky vaše milenecké vzťahy. Ak zostalo na energetickej úrovni čokoľvek nevyriešené, počas tohto týždňa sa vám všetci títo ľudia znova pripomenú. Dbajte na to, aby ste dali iba to čo cítite, že dať máte a vzali si to, čo viete, že je vaše. Ak ste v minulosti s niekym spolupracovali, zmluvne, kreatívne, biznisovo či partnersky a aj milenecky, toto bude extra podstatné si očistiť dlhy, sľuby a prísahy ktoré máte medzi sebou a týmito dušami. Môžete si urobiť rituál v ktorom všetko odstrihnete pre vaše najvyššie dobro a tým uvoľníte cestu novej etape v živote a vyriešite si niektorí nejeden zdrojový či hmotný problém.

Rak
Spln vás ponára do workoholistického nastavenia. Máte toľko čo chcete stihnúť a predstavu, že máte tak málo času. Možno zanedbávate domácnosť, deti alebo upratovanie, len aby ste stihli čo najviac a mohli tak splniť svoje kariérne méty ktoré sú vaša motivácia žiť. Mnohí máte ambície ktoré neviete zastaviť vďaka Baranovi o to silnejšie. Nie je na tom nič zlé, len ste treba uvedomiť, či chcete do cieľa doraziť rozbití a unavení, alebo si ešte chcete svoje úspechy vychutnať. Na pozitívnu nôtu môžete zažiť vzostup v sfére ktorú považujete za svoj zmysel života a osudovú cestu. Istý sen ktorému ste veľa dali sa vám môže splniť. Vychutnajte si ho. Nežeňte sa hneď k ďalšiemu. 

Lev 
Predtým ako sa vydáte na cestu je nutné si uvedomiť či odchádzate lebo utekáte alebo hľadáte niečo lepšie. Na čo máte odpor, že máte dojem, že to čo je tu a teraz vám nestačí? Vo vašom okolí sú priatelia ktorých ste srdcovo odpojili no stále si udržiavate ich prítomnosť v živote. Potom sú takí ktorých ste odstrčili pre zlé dôvody. Je možné, že práve teraz si budete musieť sami v sebe zodpovedať, kto ste vy sami pre seba a aký zmysel v živote nasledujete. Je vaša filozofia naučená alebo je to naozaj to v čo veríte? Niektorí z vás pocítite túžbu odísť zo školy. Iní z vás budete prebudený do nespravodlivosti či jednostranností vašich princípov.

Panna
Vám sa otvoria a upracú témy strachu zo spoločného zdieľania s partnerom. Môže to byť manžel alebo aj autorita od ktorej ste závislý – štát či banka. Môžete si uvedomiť, ako veľmi ste v slobode a ako veľmi vás niekto iný drží v hrsti svojimi peniazmi, hmotou alebo dominanciou. Budete si riešiť otázky slobody a rozpustenia ega voči milovaným osobám. Čo máte ak nemáte partnera a jeho peniaze, či spoločný domov. Ak príde ku krachu čo zostane vám. Ste na to pripravení? Iní z vás budete riešiť opačný problém, prílišný strach z bezmocnosti ak sa k milovanej osobe oddáte až veľmi. Preto stagnujete na mieste alebo ste bez vzťahu. 

Váhy
Mesiac vo vašom znamení vám dodá silnú intuíciu a práve vy z celého Zverokruhu budete mať najviac práce. Možno vás osloví kopa známych a požiada vás o názor, radu či uhol pohľadu. Vy totižto reprezentujete kozmický poriadok a ste akoby povolaní ho pomáhať udržiavať. Budete vyslovene upratovať ľudské vzťahy, riešiť iných ľudí úradné problémy či dávať im vzťahové poradenstvo. Pripravte sa na to energeticky čím skôr. Iní z vás budete ťahaní dokončiť svoje vlastné vykoľajenie z pokoja vo svojej duši a uzavrieť staré otvorené dlhy či nevyrovnanosti vo vzťahoch, ktoré cítite hoci aj z minulosti. Pre mnohých z vás to bude moment odpustenia, odovzdania a vnútornej harmónie. 

Škorpión
Vy začnete premýšľať nad tým ako viete prepojiť telo a svoje zdravie tak, aby vznikla synchronicita a upevnenie. Môžete začať cítiť, že to čo jete a denne robíte, vlastne vôbec nie je vhodné pre vaše zdravie a rozhodnete sa ukončiť svoje zlé návyky. Iní z vás budete riešiť a dokončovať témy istých duchovných tém a budete sa chcieť napojiť na čistý zdroj, namiesto falošných informácií ktoré sú len záblesk čistej motivácie. Hľadanie a prežívanie vlastných zážitkov bude pre vás to, čo potrebujete do pokoja v duši a čistej mysli.  Prepojenie s duchovným sprievodcom sa môže zavŕšiť pochopenou lekciou.

Strelec
Máte vo svojom srdci niekoho s kým nieste v kontakte no jeho energia či priateľstvo vám skutočne chýba? Ak áno možno ostalo niečo čo medzi vami nie je vypovedané a visí to vo vzduchu. Nebude ťažké si to vyriešiť a uzavrieť ak prídete s čistým zámerom a otvoreným srdcom. Iní z vás môžete práve teraz dokončovať istý projekt a žať jeho úspechy. Poprípade tu pre niektorých z vás vidím aj možnosť založenia si svojej rodiny či rozhodovanie o tom, či nezačnete riešiť svoj vlastný biznis namiesto neustáleho prešľapovania na miestach, kde nie ste skutočne ´doma ´ poprípade, pochopíte lekciu milenec vs spriaznená duša ktorá vám prišla nastoliť harmóniu do života. 

Kozorožec
Pre vás veľmi silný spln, pôjde o dynamiku rodiny vs práce. Niektorí môžete riešiť problémy ktoré sa týkajú témy ako spojiť prácu aj domácnosť do harmonického stavu. Niektorí z vás môžete do práce utekať pred rodinnými prepojeniami a distrakciou. Iní z vás zase cítiť odpor pre domáce zázemie, pretože chcete dosahovať kariérne postupy. Cez tento týždeň sa vám vnútorne usporiadajú podvedomé dôvody, pre ktoré tlačíte na pílu v hoci ktorom smere. Ak sa zastavíte a odpoviete na otázku čo by sa stalo keby, môžete nájsť aj príčinu tlakov, stresu a workoholizmu. Budete schopní nastoliť balans, ak budete chcieť vidieť obe strany mince. 

Vodnár
Môžete mať nutkanie vysvetliť svoje vnútorné pocity svojim súrodencom, priateľom či blízkym rodinným príslušníkom. Niektorí z vás sa zveríte kolegom alebo spolužiakom o tom nad čím premýšľate keď vás nikto nevidí. Spory, dohady či dlhé odlúčenia sa teraz môžu pootvárať do hlbšieho uvedomia na oboch stranách. Skvelý čas pre vás vykomunikovať si to, čo ste doteraz držali pod poličkou pre vaše ego a hrdosť. Ak niekomu z týchto ľudí dlžíte ospravedlnenie, vysvetlenie alebo niečo hmotné, neutekajte pred tým a dôverujte Vesmíru, aby vám pomohol nastoliť mier a pokoj do takej mieri, ako to bude možné. 

Ryby
Spln vám zasvieti do vašich finančných problémov a pokúsi sa v nich nájsť riešenie. Akú iniciatívu môžete vykonať ,aby ste sa dostali na požadovaný výsledok. Budete meniť svoje výdavky a premýšľať nad svojimi prímami. Iní z vás sa môžete výhodne dostať k veciam, zdrojom alebo finančným nápadom. Taktiež môžete darovať čo vlastníte a už to nepotrebujete vo veľkej miere. A spolu s Baraním Slnkom sa aj vo svojom vnútri môžete zbaviť sabotérsky návykov a seba limitujúcich strachov, ktoré sa hlavne týkajú princípov materiálneho zabezpečenia a peňazí. 

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology

Komentáre