Šok pre fanúšikov seriálu Bridgerton: Hlavná mužská hviezda odchádza

Uvedenie seriálu Bridgerton sa na Netflixe stretlo s obrovským úspechom. Nie je preto žiadne prekvapenie, že historická séria podľa románov od Julie Quinn sa dočká aj druhej sérii. Fanúšikovia sa však musia už teraz rozlúčiť s jedno už hlavných postáv.

Tiež ste si ho zamilovali? Vojvoda Simon, ktorého si zahral britský herec Rege-Jean Page si okamžite získal srdcia žien po celom svete. Istá dávka arogancie v kombinácii s jeho sexepílom sa stala jednoznačne jedným z dôvodov, prečo si seriál získal taký úspech. Napriek tomu, že tvorcovia seriálu sľubovali návrat známych postáv, tak práve 31-ročný herec sa rozhodol rozbehnutý seriál z vlastnej vôle opustiť.

„Bolo pre mňa potešenie a veľké privilégium byť vojvodom. Byť súčasťou tejto rodiny - nie len na obrazovke, ale aj mimo nej. Naše neuveriteľne kreatívne a veľkorysé obsadenie, štáb a vynikajúci fanúšikovia - to všetko predčilo moje očakávania. Láska je skutočná a zotrvá,“ napísal na svoj Instagram.

Herec prezradil, že úlohu Simona prijal najmä preto, že išlo o nezávislú sériu, pri ktorej sa nemusel zaviazať na niekoľko sezón dopredu. Tvorcovia totiž herca ubezpečovali, že jeho príbeh zakončia už v prvej sérii. Regé-Jean Page bol okúzlený práve myšlienkou, že každá kniha aj séria je venovaná milostnému príbehu iného súrodenca a diváci sa tak nemusia báť toho, že sa bude dejová linka neustále zamotávať.

Kedy sa dočkáme nových dielov? 
Každá séria seriálu sa zameria na príbeh iného z rodu súrodencov Bridgertonových. Prvá séria sa sústredila na Daphne, ktorá sa zamilovala do Simona. Hlavnou hviezdou ďalších dielov však bude jej brat Anthony Bridgertone v podaní Jonathana Baileyho.

Tvorcovia potvrdili, že nová séria sa už nakrúca. Nakrúcanie by malo trvať do septembra tohto roku, je tak šanca, že druhú sériu si pozrieme ešte počas Vianoc, podobne ako aj v minulej sezóne.

Zdroj foto: instagram.com/regejean/


Komentáre