Zronená Britney Spears: Preplakala som dva týždne!

Americká speváčka Britney Spears patrí medzi najúspešnejšie popové speváčky všetkých čias. V posledných rokoch jej kariéra síce upadá, vo svete však zrejme exituje len málo ľudí, ktorí by jej meno nepoznali. V posledných mesiacoch vzbudil veľkú vlnu kontroverzie dokumentárny film Framing Britney Spears. Speváčka ho však pred jeho uvedením nijako neautorizovala a teraz priznáva, že ju dohnal k slzám.

Snímka z dielne amerického denníka The New York Times, ktorá mapuje kariéru Britney Spears mala v USA premiéru ešte počas februára, postupne sa však pre veľký záujem dostáva aj do zvyšku sveta. Samotná speváčka však z takejto priazne evidentne nie je nadšená. V posledných rokoch sa snaží strániť životu pod drobnohľadom médií a venovať len svojej rodine.

„Celý môj život ma niekto komentoval, sledoval alebo hodnotil! Aby som si zachovala zdravý rozum, každý večer tancujem, vďaka čomu sa cítim byť divoká, ľudská a živelná! Celý život som vystupovala a bola ľuďom na očiach. Chce to veľa síl aby ste uverili, že vesmír má pre vás plán, keď vás neustále niekto v médiách hodnotí, ponižuje a strápňuje,“ napísala Britney k jednému zo svojich videí.

V ďalších riadkoch sa vyjadrila aj k spomínanému dokumentu, vďaka ktorému blondínka opäť zdobí stránky bulvárnych plátkov po celom svete. „Síce som ten dokument nevidela, ale z toho mála, čo som zahliadla, môžem povedať, že som sa hanbila za to, v akom svetle ma vykreslili. Plakala som dva týždne, a občas si poplačem aj teraz," ďalej Britney dodala, že tu nie je pre to, aby bola dokonalá, ale preto aby šírila medzi ľudí dobro.

Zdroj foto: instagram.com/britneyspears/

Komentáre