Chcete vedieť, čo vás v tomto týždni čaká? Prečítajte si týždenný horoskop

Nachádzame sa vo fáze dorastajúceho mesiaca. Môžeme teraz robiť všetko pre to, aby sme veci pritiahli do svojho života. Je vhodný čas na to, aby sme si splnili želania, túžby a sny. Máme vynikajúce na všetky rituály a manifestačné kroky. Na oblohe máme tento týždeň významný posun- Venuša sa nachádza v škorpiónovi. Najsilnejší dopad samozrejme, pocítime v oblasti manželstiev, vzťahov, lásky, financií a investícií. Venuša vstúpila do intenzívneho znamenia. Každej oblasti, ktorej sa dotkne, vytiahne istý skrytý tieň alebo naopak vdýchne život, tam kde veci dlho stagnovali či boli takmer mŕtve. Pozrime sa, do akých oblastí vnáša Venuša svoju energiu vám.

Baran
Pri dobrých aspektoch môžete získať finančnú alebo hmotnú pomoc od vášho partnera, manžela alebo blízkej osoby. Ak ste si žiadali alebo chcete žiadať o pôžičku alebo uzavrieť staré dlhy voči osobám, úradom a podobne, teraz je to vhodné obdobie. Teraz je najlepší čas, kedy sa môžete ľahšie vzdať istej závislosti, deštrukčných vzorcov správania alebo bolesti. Niektorí môžete dostať nečakaný dar alebo zdediť peniaze či iný majetok.

Býk
Venuša je pripravená vám pomôcť preformovať váš vzťah. Nemusí to byť zlé, pretože je to planéta plná benefitov. Budete prechádzať skúškami, ktoré majú za úlohu zistiť, či je váš vzťah dosť silný. Či je to naozaj všetko alebo nič. Pretože nič medzi tým, nie je. Tí, ktorí ste nezadaní, môžete stretnúť osobu, ktorá vám nedá spať. Ak podnikáte, máte možnosť získať zárobok navyše, nové pracovné kontakty alebo dlhodobé spolupráce.

Blíženci
Venuša vám tento mesiac bude pomáhať pretransformovať všetko zlé, čo robíte pre svoje telo. Mnohí môžete začať cvičiť, očistiť si orgány alebo začať s akupunktúrou a inými procesmi, ktoré vás môžu postaviť na nohy. Sústreďte sa na črevá a tráviaci trakt spolu s pečeňou. V práci toho teraz budete mať veľa – môžete zarobiť slušné peniaze. Na druhej strane sa ale od vás bude očakávať v práci viac.

Rak
Venuša vám prináša extra porciu kreativity. Ak ste mali v hlave kedysi nejaký tvorivý sen, je možné, že sa opäť objaví a vy si poviete, že tentokrát ho už nenecháte odísť. Ak plánujete bábätko, toto je dobrý mesiac na jeho počatie. Tí z vás, ktorí ste slobodní, môžete v tomto mesiaci stretnúť milenca, s ktorým môžete odštartovať veľkú lásku. Tí, ktorí ste vo vzťahu, môžete mať erotický mesiac plný objavovania tajných zákutí vašej polovičky.

Lev
Dávajte si pozor na ostré konflikty v rodine. Môžete sa hádať o majetky, vlastníctvo a iné záležitosti. Ak sa momentálne súdite s niekým blízkym alebo rodinou, pôjde do tuhého a budete musieť zvažovať, čo urobíte. Niektorý z vás budú nútení prerábať byt alebo dom, pretože sa môže niečo pokaziť. Dbajte tento mesiac na reakcie voči svojim rodičom, či ženám v rodine. Nepúšťajte sa do riešenia niečoho, čo nezvládnete dokončiť.

Panna
Môžete si zlepšiť vzťah s priateľmi, vzdialenými rodinnými príslušníkmi, kolegami, susedmi alebo spolužiakmi. Môžete sa lepšie a viac diplomaticky obracať v problémoch alebo kauzách, kde budete mať vyjadriť svoj názor. Spolupráca vám teraz môže ísť lepšie. Ak vlastníte malý biznis, je možné, že narazíte na nové kontakty, ktoré vám naženú nové možnosti, nápady a zárobok.

Mohlo by vás zaujímať: Astrologická poradňa: Pôsobenie kameňov na rôzne problémy


Váhy
Pre vás je teraz dôležitá téma financií. Je vhodná doba na zmapovanie toho, na čo peniaze skutočne míňate a kam by ste ich namiesto toho mohli investovať. Čaká vás kúpa a predaj nových vecí alebo odhodenie tých starých. Môžete si tento mesiac privyrobiť peniaze navyše. Teraz je najlepší čas na to, aby ste si našli nový spôsob stravovania a organizovania hmotných vecí vo svojom živote. Môžu sa vám zmeniť chute a obľúbené jedlá, dokonca môžete vymeniť farby v šatníku.

Škorpión
Venuša priamo vo vašom znamení vám dáva extra porciu sexappealu, podmanivosti a intenzity. Budete sa sústrediť na romantiku, randenie, milostné vzťahy a intimitu ako takú. Čaká vás veľa energie na svoju premenu. Ak máte ascendent v škorpiónovi váš celkový výzor a prístup k veciam sa zmení na nový. Mnohí prejdete zmenou vizáže, štýlu alebo aj charakterovej premeny. Mesačný škorpióni môžu nájsť svoju polovičku, vďaka ktorej niečo vo vašom vnútri znova ožije. Slnečný škorpión si musí dať pozor na vzťah s otcom a dominanciu vo vzťahoch.

Strelec
Aj vy ste sa dočkali relaxu, oddychu, plánovania dovolenky alebo voľna. Je veľmi dôležité, aby ste si v tomto období oddýchli, dopriali si masáž, víkendový pobyt v prírode a vypli svoj telefón. Niektorí môžete byť lákaní aj pobytom v tme. Iní pozor na tajnú aféru, ktorá nemusí dopadnúť dobre, hoci by ste ju skryli skvele. Dávajte si pozor na stratu financií, krádeže alebo iné problémy, ktoré by vás mohli dostať do problémov so zákonom. Neinvestujte veľké peniaze tento mesiac, radšej počkajte.

Kozorožec
Ak máte nejaký projekt, ktorý by ste chceli online, aby vás viac ľudí podporilo alebo aby ste získali podporu, toto je vhodný mesiac na sociálne aktivity. Získavanie sponzorov alebo stretnutie významných osôb by vám mohlo teraz pomôcť v spoločenskom rebríčku nahor. Rozmyslite si, či máte koho osloviť a skúste to. Maximálne vám povedia nie. Tí z vás, ktorí máte konflikty s rodinou vášho partnera, môžete teraz zakopať vojnovú sekeru, ak jeden druhému odhalíte svoje vnútro a uvedomíte si, že vás tak veľa vecí vlastne ani neoddeľuje. Je vhodný čas investovať do projektov.

Vodnár
Venuša je pozitívna, preto môžete vo svojej kariére zaznamenať rozmach, povýšenie alebo peniaze navyše. Dbajte na to, akým spôsobom kráčate na hor. Ak ste po ceste do výšin niekomu postúpali po chrbte, môžu sa títo ľudia vrátiť s veľkým úderom a vyslovene vás zniesť z vašej pozície. Ak ste klamali, pravda výjde najavo. Takže majte oči otvorené a buďte nachystaní sa očistiť. Pozor na útlak, či nekalé činy úradov a autorít.

Ryby
Venuša vás bude ťahať, aby ste do svojej viery, morálky a životného kréda dali viac intenzity. To, čo je pre vás gro vášho života, teraz prejde transformáciou. Ak ste zišli z viery, znova ju nájdete. Ak ste boli doteraz fanatickí a neústupčivý v tom čo si myslíte, že je najsprávnejšie, môžete objaviť nové perspektívy, ktoré vám všetko zmenia. Prvotná zmena, môže byť bolestivá a prídete opäť ku svetlu. Teraz je vhodná doba na spoznávanie cudzích krajín alebo investovanie do vzdelania.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre