Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Na konci týždňa sa sociálna planéta Jupiter bude obracať z retrográdu. Kolektívne pocítime jeho manifestačnú silu, ktorá bude navonok ešte silnejšia. Filtrovanie energie cez slnko pocítime v podobe prívalu šťastia. Budeme cítiť novú radosť. Mnoho vecí sa pohne vpred a pomôže to uľaviť od dlhodobých pocitov stagnácie. Podstatná pre tieto horoskopy bude Venuša. Tá, sa opäť presunula do strelca na dračom chvoste. Poďte sa spolu s nami pozrieť, čo to pre vás znamená. 

Baran
Môžete sa odčleňovať od niekoho, koho ste doteraz obdivovali. Zistíte, že vám už na vašej ceste nemá čo ponúknuť. Môžete odchádzať zo školy, z kurzu, odhlásiť sa z nejakého vzdelávacieho programu, či zmeniť smerovanie svojho života. Niektorých vás bude extrémne ťahať na miesto, kde ste už boli alebo do krajiny, kde ste boli v minulých životoch. Pozor na návrat do mentálneho alebo emočného sebaobmedzovania. To čo vás zväzuje v duši musí von.

Býk
Všímajte si, čo robíte stále. Môžete sa totiž vrátiť k istej činnosti, zlozvyku alebo závislosti, z ktorej ste raz už vzali nohy na ramená. Môžete byť pokúšaní a skúšaní, či ste sa dostatočne poučili alebo nie. Bude na vás poznať tieň, ktorý sa bude k vám zakrádať vo vašom podvedomí. Pozor na vzťahy, ktoré ste doteraz vnímali ako pozitívne, zrazu uvidíte aj pozadie a dôjde vám, že isté osoby sú vlastne toxické pre váš osobný život a pustíte mnohých zo života. Budete sa cítiť, akoby z vás opadol kameň.

Blíženci
Dávajte si pozor na vašich klientov a spolupracovníkov v biznise. Môžete si začať uvedomovať, že váš biznis partner vám neprináša nič zaujímavé a môžete sa rozhodnúť rozviazať s ním spoluprácu. Niektorých klientov môžete stratiť alebo ich nechať ísť. To, sa môže odraziť aj na financiách. Nakoniec to však nebudete ľutovať. Niektorým z vás sa môže zatúlať partner/ka do vôd kam nemajú a môže vzniknúť zložitá situácia.

Rak
Mnohí môžete mať po krk svojej práce a seriózne zvažovať odchod alebo zmenu zamestnania. Mnohí môžete dostať aj výpoveď alebo zažiť situácie úbytku zárobku. Potrebujete si hlavne uvedomiť jedno- nemôžete pracovať na úkor svojho fyzického zdravia. Mnohí ste vyčerpaní a nechcete robiť to, čo robíte alebo tak, ako to robíte. Ak sa budete do toho tlačiť preto, aby ste zarobili, stane sa vám presný opak. Spomaľte a začnite sa o seba starať.

Lev
Môžete sa vrátiť k milencovi alebo afére, v ktorej ste už raz boli ale tento návrat nemusí byť zlý. Možno teraz máte šancu niektoré veci zažiť a pochopiť. Na druhej strane sa môžete vrátiť k projektom, kreativite alebo hobby, ktoré ste zanechali pre isté dôvody v minulosti a teraz sa cítite na to, oprášiť staré talenty a zistiť, či sa niečo skrýva v minulosti, čo sa dá preniesť do budúcnosti. Pozor však na hazard. Tento týždeň by ste všetko mohli prehrať alebo prísť k ujme, z ktorej sa dlho budete spamätávať.

Panna
Možno budete musieť investovať viac do svojho domova, záhrady alebo hmotných opráv. Môžu to byť nečakané výdaje a treba sa uistiť, že práca bude urobená poriadne a nie iba dočasne, pretože ak sa vám to pokazí znova, už to nebudete môcť len tak opraviť. Niektoré vzťahy v rodine môžu prebehnúť turbulenciou,  prežijete odchod detí s z domu alebo ich osamostatnenie. Ak sa necítite dobre na mieste, kde ste, toto je vhodný čas na presťahovanie alebo opustenie zázemia.


Váhy
Dbajte na svojich priateľov, pretože niektorí sa vám začnú vzďaľovať, hlavne ak ste od seba ďaleko a nevyživujete vzťahy na diaľku dostatočne. Niektorí sa môžete dostať do situácie, že známeho, priateľa alebo súrodenca stratíte z dosahu alebo odcestuje a putá sa oslabia. Na druhej strane niektorí z vás môžete mať tendenciu sa živiť mentálne z minulosti, no to už tiež nebude stačiť. Momentálne neinvestujte do auta alebo ciest. Minuli by ste viac a hodnota bude oveľa menšia.

Škorpión
Toto je týždeň, v ktorom by ste si mali udržať všetky peniaze v peňaženke. Zaplaťte len to, čo je nutné a dávajte si pozor na cennosti, osobné veci, kľúče, kabelky a peňaženky. Nerobte teraz ani vážne finančné zmeny, investície alebo kúpy či predaje. Proste počkajte do svojho škorpiónského obdobia, ktoré je takmer na dosah. V prípade, že ste v súdom procese o financie, nerobte veľký tlak, lebo sa vám to môže vypomstiť. Počkajte na slnko v škorpiónovi!

Strelec
Môže sa vám zdať, že potrebujete vizuálnu reformu, že chcete na sebe niečo zmeniť, inak vyzerať, pôsobiť a inak sa dívať na svet. Môžete stratiť starý prístup k životu a začať sa správať trošku chaoticky, kým si zvyknete a kým si zvykne vaše okolie. Toto je však týždeň, kedy by som nešla na žiadne kozmetické zásahy! Miniete viac financií na ich opravu. Pozor na konflikty medzi vami a vašimi partnermi či partnerkami, ktorým sa teraz môže zdať, že vaša láska slabne.

Kozorožec
Pozor na skryté romániky s bývalými partnermi alebo partnerkami. Ak ste vo vzťahu a cítite potrebu vydiskutovať si niečo s ex, netajte to pred vašou terajšou polovičkou. Môže z toho vzniknúť čosi nadrozmerné a celkom zbytočne. Poprípade toto isté povedzte svojmu partnerovi doma. V prípade, že máte zdravotné ťažkosti, toto je týždeň, kedy ich môžete vyplaviť z tela, mysle aj ducha. Odporúčam relax ako darček alebo rekreácia priamo na druh vašej ťažkosti.

Vodnár
Môžete stratiť záujem existovať v skupine ľudí, ktorá nezdieľa vaše hodnoty a priority. Môžete sa viac vydať na svoju osobitú cestu, kedy nebudete musieť svoje sny a vízie prispôsobovať názorom a limitáciám od iných. Avšak nenechajte ostatných ľudí, aby vás znechutili na vašej ceste k snom a vinili vás za to, že viete čo chcete. Nebojte sa povedať nie aj iným spoločenským aktivitám, ak sú aj tak plné prízemností a ohovárania. Možno prídete o kontakty či isté sociálne výhody, ale bude vám to vlastne jedno.

Ryby
Ak sa chystáte tento týždeň investovať viac peňazí do svojej kariéry, ešte počkajte. Niektoré detaily musia zapadnúť na svoje miesto, kde ich teraz nevidíte. Nebojte sa povedať nie projektu alebo šéfovi, ak cítite, že to nesúladí s vašou predstavou o progrese. Nevracajte sa na miesta alebo do zamestnania, odkiaľ vás raz vyhodili, pretože dopadnete zle a nebudete mať z toho veľa úžitku. Ak vás teraz niečo kariérne sklame, tak budete vedieť, že ste si nedali radiť, keď to bolo relevantné.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre