Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Na oblohe máme krátko pred novom a všetky situácie v tomto mesiaci sa nám môžu zdať veľmi chaotické. Rybia energia sa mieša s vodnárom a aj napriek tomu, že sme empatickí a citovo otvorení na mnohých úrovniach, stále preferujeme riešenia z mysle.

Máme šancu vyriešiť všetko, čo sa nám otvorí cez mentálnu rovinu za pomoci energie vody. Intuitívne vieme odhadnúť citový aj energetický zámer iných ľudí. Vieme ich vďaka rybe dobre precítiť a podľa potreby zachovať veľmi chladné stanovisko. Ryba aj vodnár majú totiž niečo spoločné. Tým je schopnosť odpojiť sa od situácie, vyvliecť sa z nej ako kapor zo siete, či jednoducho vypnúť svoje emócie natoľko, aby sa ich daná situácia prestala dotýkať, keď je to niečo čo intuitívne cítia ako nebezpečné.

V tejto energii cítime aj vidíme do budúcnosti ľahšie, a vieme si projektovať možné výsledky nášho konania, a teda sa rozhodnúť skôr, ako zažijeme ďalší debakel. Obe energie nás inšpiruj zanechať a vyhodiť všetko, čo nepozostáva z rovnakého materiálu. Teda ľudia, ktorí sa nevedia zhodnúť v perspektíve, emóciách a hodnotách sa jednoducho odplavia na druhý breh. Mars sa nám pridal do vzdušného blíženca a my sa teraz pozrieme, aké oblasti nám aktivuje v horoskope. 

Baran
Váš Mars je vo vzduchu a prináša vám chuť na adrenalínové aktivity. Rýchla jazda bez pásov, či bezhlavá jazda na motorke. Obrovská mentálna aktivita sa pretaví aj do extrémnej chuti vystrájať. Môžete byť teraz extra tvoriví a komunikatívny, aj tam kde ste doteraz nemali čo povedať. Buďte obozretný. S priateľmi, susedmi a súrodencami sa môžu strhnúť konflikty a hádky, ktoré budú veľmi prchké a plytké. Skúste viac počúvať a menej hovoriť. Mnohí sa budete presúvať, cestovať alebo sa venovať športu. Tí z vás s Merkúrom v blížencoch sa naučíte nové veci a zručnosti.

Býk
Mars vo vzduchu vám prináša inšpiráciu a silnú túžbu po materiálnych zdrojoch, financiách a budete extra nápaditý. Budete sa môcť veľmi rýchlo naučiť nové techniky, ktoré môžete využiť a obrátiť ich na zisk. Pozor však na neuvážené a rýchle míňanie peňazí. Na hádky o financie alebo rozdielne hodnoty. Niektoré budete chcieť investovať do istého typu vzdelania alebo miniete veľa prostriedkov na priateľov či súrodencov. Dokonca je tu možnosť platenia za erotické weby, služby alebo pomôcky. Budete mať chuť na štipľavé jedlo, no pozor na hrdlo a pálenie záhy.

Blíženci
Tí z vás, ktorí máte ascendent v blížencoch, teraz dbajte o svoje telo. Mars by vás vedel vystaviť situáciám, kedy môžete byť sebadeštruktívny, poprípade čeliť nehodám. Hlavne hlavy, rúk očí, ramien alebo pľúc. Ostatní sa budete aj ľuďom navonok javiť veľmi asertívne a akčne. Dávajte si pozor na prehnanú drzosť, nátlakovosť alebo tvrdohlavosť. V živote máte teraz veľkú vôľu dostať sa tam, kam chcete a cez Mars vo vašom znamení budete nezastaviteľní. Maskulína energia prebije všetky prekážky inteligenciou a sexappealom. Vyhnite sa klebetám a klebeteniu o iných, použite Mars na úprimnosť.

Rak
Mars vám teraz prináša obrovskú silu ukončiť dlhodobé problémy. Máte silu preseknúť spojenia, odlúčiť sa a odísť z miest, ktoré vás sužovali. Môže sa vám duchovným naladením, rituálom alebo odcestovaním na miesto, kde budete sami, podariť obrovské vnútorné znovuzrodenie. Možno vás okolnosti prinútia k duchovnému uvedomeniu veľmi rýchlo. Liečenie, terapia, a návšteva magických či mystických miest. Obrovská energia a chuť postarať sa o vašu dušu a spirituálny rast. Skvelá kreativita na písanie. Znovu napojenie na vôľu ducha a slobodu existencie.

Lev
Mars vám otvára možné konflikty medzi vami a ľuďmi v spoločnosti. Môžete mať nedorozumenia so skupinami, na internete, s ľuďmi, ktorých ste doteraz vnímali ako spoločníkov alebo partnerov duše. Mars vám môže zavariť aj v úradných alebo sociálnych benefitoch alebo sponzorstve. Môžete sa ocitnúť v situácií, že budete musieť riskovať alebo skúsiť niečo nové, aby ste sa vymanili z kolobehu, v ktorom ste boli doteraz. Najlepšie urobíte, keď sa budete venovať smerom, ktoré môžu obohatiť kolektív a nebudete myslieť na seba ako jednotlivca.

Panna
Momentálne máte možnosť sa ukázať v novom, silnom, priebojnom a autoritatívnom svetle pred ľuďmi, šéfmi a v spoločnosti. Prebojovať sa na vysokú priečku a inšpirovať ľudí, aby sledovali svoje ciele. Mars vás prepožičia veľa energie a istú možno až slepú vieru v to, že je jedno ako vás vnímajú iní, ale vy sa dostanete na ten vrchol, ktorí ste si vybrali. Môžete niekoho šikovne a taktne zložiť z pozície. Môžete započať nové kariérne dobrodružstvá, začať spolupracovať s novými ľuďmi, alebo dokonca Mars vám môže otvoriť dvere vlastnému biznisu.

Váhy
Mars vám prináša silu bojovať za svoje ciele, názory a životnú filozofiu. Niektorí z vás môžete byť tak inšpiratívni, že budete príkladom a svetlom pre ostatných vo svojom okolí. Budete mať chuť na dobrodružstvo a mentálne osvietenie. Niektorí môžete zažiť nátlakovú situáciu, v ktorej sa vám rázom napraví kompas. Nájdete svetlo aj v tmavých mrakoch. Viera sa upevní a je možné, že aj mnohí z vás sa dáte do učenia alebo učenia sa. Môžete sa aj pridať do environmentálnych aktivít a svetových zmien.

Škorpión
Mars sa angažuje v sférach vašej psychológie a tajomstiev. Niektoré veci sa vyplavia na povrch a niekto môže prezradiť vaše tajomstvá. Niečo, čo ste pochovali v sebe samom sa môže cez Mars opäť dostať k životu a môžu to byť aj zlozvyky, staré neistoty, strachy a traumy. Mnohí sa môžete snažiť dosiahnuť moc a nadvládu nad životom tak, že použijete silu slova, silu informovanosti a možno aj silu úradov. Ak ste niektorí v procese rozvodu, hrozí bitka o majetok, čo nemusí byť príjemné. Skúste sa vyvarovať výhražným správam alebo tajnej komunikácií s osobami, ktoré nemusia mať vaše dobro v srdci.

Strelec
Mars vám vnáša konkurenciu do vašich vzťahov. Niektorí sa budete potýkať s výzvami a budete si musieť obhájiť svoju pozíciu. V najhoršom pozor na romantický trojuholník alebo unáhlené rozhodnutia z veľkej emócie. Iní pozor na konflikty v manželstve alebo so svojimi klientmi, či partnermi v biznise. Tí z vás, ktorí máte právne alebo úradné ťahanice, dbajte na svoj temperament, ego a hrdosť. Môžete si teraz poškodiť situáciu ak vaše argumenty nebudú vychádzať z inteligencie ale z pocitov či hrdosti. Ak si zachováte odstup dokážete sa vykrútiť z čohokoľvek ako šikovní právnici.

Kozorožec
Mars sa presunul do vzduchu a vaša fyzická kondícia sa zlepší. Ak ste doteraz mali nejaké zdravotné problémy, vráti sa vám sila, energia, imunita a aj sa dozviete o svojom zdraví nové informácie. Budete mať silu bojovať s možnými ťažkosťami. Ďalšia sféra v ktorej vám Mars bude asistovať bude práca, kde dostanete druhý dych a zvládnete prácu aj za dvoch. Pozor na konflikty so šéfmi alebo kolegami. Ak pracujete manuálne, budete extra šikovný. Budete vnášať do svojej dennej rutiny nové kreatívne nápady a niektorí z vás prerobíte celú štruktúru toho ako pracujete.

Vodnár
Pre vás má Mars nachystané rušné noci. Vášeň, túžba a intimita vami budú lomcovať. Budete mať chuť na všetko sexi a niektorí si môžete nájsť milenku alebo sa začať venovať športu. Niektorí z vás môžete začať plánovať deti, alebo sa spojiť s vnútorným dieťaťom na novej úrovni. Na chvíľku sa stanete deťmi, ktoré sa chcú sústrediť na všetko, čo ich zo srdca baví a chcú sa na život pozerať extrémne pozitívne. Neuškodí vám troška naivity do perspektívy, kedy sa nedívate na bloky ale na možnosti. Obrovská tvorivá sila bude vami prúdiť a plodiť umenie.

Ryby
Mars vám do rodinného života prinesie oheň. Mnohí z vás budete mať chuť na fyzickú prácu okolo domu. V záhrade, môžete sa pustiť do stavania, náterov a prerábania. Môžete byť teraz v rodine viac dominantný, viac aktívny a dostať mnoho správ od rodinných príslušníkov alebo vyhrabať informácie z minulosti. Poprípade sa niektoré konflikty alebo problémy z minulosti môžu vyplávať opätovne na povrch. Niektorí môžete mať problém s rodičmi a hlavne matkou. Môžete však plánovať aj kúpu nehnuteľnosti alebo investovať do auta alebo rodinných potrieb.

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com


Komentáre