Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Blíži sa k nám magické obdobie! Jupiter sa na cca tri mesiace namočí do svojho prirodzeného Znamenia Rýb / kým sa neobjavil Neptún vládol a tradične vládne aj Rybám / Môžeme očakávať sprchu trblietok a zázrakov v našom živote. Hlavne v tej oblasti, kde máme v Horoskope Ryby, či Planéty v Rybách. Samozrejme sa aj ako kolektív dostaneme do celkom inej energie. Nádej, duchovno, empatia a jednota sú témy tohto krásneho obdobia. Jupiter vstúpi do Rýb 14.5.2021.A my sa teraz pozrieme na to, ako a kam prinesie svoju čarovnú moc k vám. Využite ju na plné pecky. Ako vždy, Horoskopy si čítajte pre svoje Kozmické ID. Ascendent, Mesiac a Slnko.

Baran
Paradoxne pre vás sa Jupiter rozhodol priniesť relax, dovolenku, pokoj a dobrý spánok. No samozrejme nie len to. Tí ktorí sa zaujímate o túto Planétu, kolektívne dobro a prírodné zdroje. Budete mať obrovské nápady ako zlepšiť životné podmienky pre ľudí aj pre svet. Budete emočne veľmi empatický, charitatívny a vynaliezaví v duchovnej expanzií, ktorá môže benefitovať každého človeka. Môžete cestovať ďaleko za hranice kde môžete stretnúť veľmi dôležitých ľudí alebo dokonca životných partnerov.

Býk
Jupiter expanduje vašu sociálnu hodnotu, sociálne siete a online prezentácia môže byť pre vás teraz veľmi výnimočne nastavená. Môžete sa dať do pozície kedy zo sociálnych väzieb dosiahnete absolútne maximum. Váš okruh priateľov enormne vzrastie a nové známosti a mostíky s ľuďmi sa budú len prehlbovať a zväčšovať. Máte šancu spoznať alebo byť vyvolenými niekoho, kto je v sociálnej hierarchií extra vysoko a dokáže vám pomôcť. Zázračne sa vďaka takejto osobe priblížite svojim snom.

Blíženci
Tak vám Jupiter prinesie dar v podobe vašej vysnívanej kariéry. Niektorí môžete zájsť až tak ďaleko že to dotiahnete do vysokých postov, na pánov autority, do výslnia a hlavne do možného extra úspechu. Niektorí z vás sa nachystajte na možnosti byť verejne známy alebo slávny. Podľa toho čomu sa venujete sa bude rozmach aj odvíjať. Ak ste v médiách, televízií alebo zábavnom priemysle, môže sa s prácou, ponukami aj kariérou odtrhnúť vrece.

Rak
Jupiter vám prináša emocionálne naplnenie ktoré sa týka vašeho životného smerovania. Poznáte svoje duchovné poslanie? Ak ste sa už rozhodli čo to je a robíte kroky k jeho naplneniu dosiahnete za toto obdobie veľký milník. Budete rásť, expandovať, učiť sa, cestovať a spoznávať rôzne nové kultúry, oprášite si jazyk alebo sa vrátite na miesto kde sa vaša duša cítila ako doma. Niektorí nájdete školu ktorá vás privedie na cestu po ktorej máte ísť. Partnerstvo zo zahraničia bude zaujímavé pre nejedného z vás. No hlavne Jupiter prinesie svetlo do každého tieňa.

Lev
Jupiter prináša duševné a duchovné liečenie do vašich najhorších tráum, bolestí a blokácií. Ak ste sa modlili za zázrak a chceli ste sa vyliečiť, oslobodiť od negatív, seba sabotáže alebo iných sebalimitujúcich blokov či strachov, dostávate zelenú od Vesmíru ktorý sa rozhodol vám vo veľa veciach udeliť milosť a vyslobodiť vás z útrap. Budete schopný ukončiť svoje závislosti, vyhrať súdne spory a ako bonus vám niekto môže venovať dar alebo vás prekvapiť s niečim, čo by ste nečakali. Veľká pomoc a extra benefity kráčajú vašim smerom. 

Panna
Prichystajte si obrúčky, ten správny človek sa chystá vám vstúpiť do života. Môžete zahodiť všetku minulosť, pretože Jupiter je tu, aby expandoval vaše vzťahy a hlavne tie romantické. Môžete sa zasnúbiť, nasťahovať sa k sebe alebo sa vziať. Svadobné zvony nie sú ďaleko! Taktiež môžete stretnúť osobu ktorá expanduje vašu klientelu, alebo počet vašich klientov sa znásobí. Budete mať kopec práce, ale aj ozajstného šťastia. Ak ste viedli súdne spory alebo iné vojny s niekym, môže sa to vyrovnať v tichosti.

Váhy
Jupiter vám prináša skvelé možnosti expandovať v svojej práci, nájsť si prácu snov alebo sa vyšvihnúť v práci v ktorej ste na vysoké miesto. Ak podnikáte a máte pod sebou zamestnancov, môžete si nájsť skvelých ľudí, super pomocníkov a ľudí do biznisu. Ak ste doteraz riešili konflikty v práci môžu sa vyjasniť a situácia sa môže zlepšiť. Čo sa týka zdravia ak ste mali doteraz nejaký dlhodobý zdravotný problém, môže sa naskytnúť nová liečba ktorá vám z vášho problému pomôže takmer zázrakom.

Škorpión
Jupiter vám prináša krásne romantické obdobie, kedy nebudete mať núdzu o krásnu romancu či mileneckú aféru roka! Niekto veľmi šarmantný vám môže vstúpiť do života, že budete mať pocit, že sa vám tá osoba iba sníva. Bude potrebné túto osobu správne uchopiť ak si ju chcete v živote ponechať. Iným z vás sa rozbehne váš projekt, vaša kreativita a veci, ktoré vás napĺňajú prasknú vo švíkoch a nebudete od samej radosti vedieť čo skôr.

Strelec 
Jupiter prišiel expandovať vašu rodinu, môže to znamenať, že sa presťahujete do celkom inej krajiny, zmeníte miesto žitia, presťahujete sa do väčšieho alebo expandujete zázemie ktoré už máte. Nové prírastky do rodiny, nie len vaše môžu obohatiť rodinu a priniesť extra porciu smiechu, radosti a šťastia. Iným z vás pomôžu dobre investovať kúpiť alebo predať byt či dom za cenu o ktorej sa vám ani nesnívalo. Môžu sa vám zlepšiť vzťahy s vašimi rodičmi a nabrať formu priateľstva a spoločných aktivít.

Kozorožec
Neviete čo skôr? Tak počkajte na Jupiter, ktorý sa posadí do oblasti kontaktov, marketingu a vášho biznisu. Jupiter prišiel expandovať vašu myseľ, vaše znalosti,vedomosti a aj okruh ľudí. Očakávajte nápor komunikácie, nových známostí a rozmachu. Nejeden z vás sa zbalí a precestuje niekoľko miest zaraz. Keď sa na jeseň obzriete koľko ste stihli, zatočí sa vám hlava. Jupiter taktiež môže extrémne zlepšiť vaše vzťahy s priateľmi a súrodencami. Taktiež vám noví pribudnú. 

Vodnár
Vám Jupiter prinesie veľké možnosti čo sa týka osobných financií. Môžete dostať ponuky ktoré sa neodmietajú. Také tie príležitosti ktoré prídu raz na niekoľko rokov a máte pri nich zimomriavky. Príležitosti, možnosti a hojnosť smeruje k vašim dverám, tak ich určite otvorte. Hoci sa vám môže zdať vaša nová cesta až príliš dobrá nezabúdajte, že ste si všetko zmanifestovali dlhodobým úsilím. Môžu sa vám otvoriť možnosti na šťastné a veľké investície či kúpa nehnuteľnosti za skvelú cenu.

Ryby
Váš svet sa zmení na krajinu zázrakov. Zažijete aj veľké aj drobné momenty, kedy budete cítiť ako Vesmír stojí za vami. Ako sa všetko vo vašom okolí deje pre vaše najvyššie dobro a nebudete pochybovať o tom, ako sa všetky svetelné bytosti starajú o vaše bezpečie. Môžete sa spoľahnúť na životné prekvapenia, pomoc a hlavne bezhraničnú lásku od svetelných bytostí. Celkovo váš život začne naberať nový smer a extrémnu expanziu. Pripravte sa na všetko, pretože všetko je pripravené na vás!

FB IG @AltairAstrology

www.AltairAstrology.com

Komentáre