Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká? Prečítajte si v našom horoskope 2. časť

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Prečítajte si týždenný horoskop pre vaše znamenie.

Kozorožec
Pre vás teraz vesmír otvoril portál, ktorý nikto iní nebude vnímať tak ako vy. Odporúčam, aby ste sa toho nebáli a stiahli sa troška do súkromia, kde budete môcť bez vyrušovania tieto informácie naťahovať. Vaša intuícia zosilnie, prídu vám odpovede do snov a aj počas dňa sa môžete zasnívať a nebyť úplne prítomní v realite pred vami. Objavíte veľa tajomstiev a skrytých právd, ktoré ležali v nevedomí. Duchovné prebudenie do vyššej sféry a astrálne cestovanie bude pre vás toto obdobie úplne prirodzené a môžete ho využiť vo svoj prospech. Ak sa venujete spirituálnym či okultným vedám, máte pred sebou bohaté a plodné dni. Na trošku viac materiálnej úrovni si môžete urobiť dovolenku a zabudnúť na povinnosti. Zapojiť sa do charitatívnych projektov a akcií, či ísť sa preliečiť k moru do hôr.

Vodnár
Jupiter vám prináša sociálne benefity. Ak ste v práci čakali na bonus alebo odmeny, je to tu. Ak ste začali nejaké projekty online, môžete zažiť rozmach. Ak chcete kúpiť nejakú elektroniku alebo sa venujete jej výrobe či rozvoju, šťastie v týchto oblastiach je na vašej strane. Ak ste pracovali na projekte s viacerými ľuďmi, môžete získať sponzorstvo alebo štátnu dotáciu. V prípade že ste na vaše nápady a projekty sami, môže sa vám podariť rozrásť v získaní zdroja financií cez ľudí. Noví priatelia sú tiež na ceste a aj sociálna skupina ľudí, v ktorej sa môžete nájsť a zostať pôsobiť. Ak sa venujete charite alebo inej sociálnej problematike a bojujete alebo sa aktívne podieľate na sociálnych zmenách či ľudských právach, máte šancu na veľký posun či vybojovanie niečoho dôležitého pre ľudí a svet. A pochopíte svoju úlohu ako jedinec v komunite.

Ryby
Jupiter je váš osobný guru. Prináša vám šťastie do vašej oblasti kariéry a čo považujete za osobný cieľ. Čo je zmyslom vášho života a kam sa oplatí venovať energiu. To, čo chcete dosiahnuť je teraz omnoho bližšie a môže sa vám to podariť. Jupiter vás tlačí dopredu a dodáva vám odvahu sa postaviť do čela situácie. Vaša múdrosť a pochopenie ostatných z vás robí autoritu a hlavne, za to vďačíte svojim emóciám. Je to pre iných inšpirujúce vidieť, že otvorené srdce a starostlivosť o vyššie dobro ostatných vás neobmedzuje ale naopak to prináša svetlo a lásku do celého okolia. Ľudia sa pri vás otvoria a cítia sa bezpečne. Môžete prebrať vyššiu rolu zodpovednosti alebo sa stať učiteľmi. Ak ste už niekedy cítili, že chcete opustiť vašu typickú prácu a začať učiť či pôsobiť v duchovnej oblasti, toto je váš prelomový okamih.

Panna
Radostné a odľahčené obdobie prichádza. Energie budú vyššie a ak ste sa doteraz doma vyhýbali konfliktom, budete môcť túto atmosféru celkovo zahodiť za hlavu. Hlavne pre vzťahy v rodine nastáva obdobie, kde prevládne humor a dobrosrdečnosť. Ak ste hlava rodiny, vy vezmite partnera či deti na zábavný výlet alebo na komédiu. Tieto dni sa vaša rodina môže rozrásť či už plánovaným dieťaťom alebo novými členmi rodiny vďaka svadbe. Ak si beriete pôžičku na postavenie či kúpu vlastného domova, tento proces bude ľahký a bez problémov. Hľadajte miesto, ktoré korešponduje zo znamením a planétami vo vašom štvrtom dome osobného horoskopu. Toto miesto budete absolútne zbožňovať a prežijete v ňom príjemné chvíle či už sami alebo s rodinou.

Váhy
Váš Jupiter chce vytiahnuť z komfortnej zóny a naučiť vás novým veciam. Späť do školy, na kurzy, nazad do kolektívu, kde budete naberať nové vedomosti, skúsenosti a prehlbovať si vzdelanie. Ak poslúchnete Jupiter a pôjdete za hlasom expanzie, za odmenu dostanete nových priateľov a skvelú skupinu ľudí okolo vás. Budete sa tešiť ako skvele ste zapadli, ako vás nové poznatky bavia a napĺňajú, a to čo sa teraz naučíte vám bude slúžiť po dlhé roky dopredu. Využite pozitívnu energiu Jupitera,  spoznajte sa s ľuďmi, ktorí bývajú na vašej ulici, pridajte sa k nim a usporiadajte záhradnú párty alebo výlet. Takto si absolútne vytvoríte miesto, kde sa vám oplatí žiť a všetci budú vaša rozšírená rodina.     Aj vzťahy so súrodencami sa môžu obratom zlepšiť, či vám môže jeden pribudnúť.

Škorpión
Hojnosť na materiálnej úrovni sa k vám valí a prichádzajú aj nové rozšírenejšie možnosti ako vyprodukovať financie, kam ich posunúť a ako s nimi narábať, aby sa vám kapitál iba zväčšoval. Máte skvelú intuíciu ako naložiť s peniazmi a vecami, ktoré vlastníte. Dobre viete ich hodnotu a viete presne akú máte cenu v rukách. Ste šikovný a nový smer podnikania vás môže dostať ďaleko. Ak chcete tento mesiac investovať do nehnuteľností , urobte to. Ak chcete niečo kúpiť z čoho vám pôjde pasívny príjem, máte na to vynikajúce energie. Ak ste jeden z tých, čo sa zaoberáte finančným podnikaním, potravinovým podnikaním, alebo sa chcete presadiť ako módny návrhár, či beauty poradca, skvelý čas na investíciu, ktorá vám umožní si otvoriť vlastné miesto, salón alebo obchod. Ak idete do plánu s druhou osobou, dajte na vašu neomyľnú intuíciu, či daná osoba bude naozajstnou podporou alebo iba príživníkom.

Strelec
Vy ste až doteraz zažívali flashback do vášho predošlého spôsobu života, vyjadrovania sa, vnímania sveta a okolia. Jupiter vás vracal do situácií, ktoré vás mohli unavovať len preto, aby vám ukázal, že je čas spozitívnieť. Hlavne pre tých z vás, ktorí máte ascendent strelca. Vaša identita prechádza pozitívnou premenou a ste schopní dosiahnuť viac ako doteraz. Máte viac tolerancie a porozumenia na zahrnutie širšieho zámeru. Aj váš image prejde vynovením, keď si poviete, že chcete, aby sa táto nová energia, ktorá z vás posrší odzrkadlila aj navonok. Budete mať všeobecne chuť expandovať, kto ste a čo v tomto živote chcete dosiahnuť. Naberiete si viac zámerov a cieľov a budete veľmi pozitívny, máte skvelú šancu si takto prilákať všetku pomoc na vašej ceste. Ak sa rozhodnete pre výraznú fyzickú premenu, ste schopní to zahájiť aj dokončiť a budete so sebou veľmi spokojní.

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila

Instagram @AltairAstrology
FB & YT – Altair Astrology
Email : Altairastrology@gmail.com
SVK – UK

Komentáre