Nová pieseň pre zamilovaných? Dominika Mirgová predstavuje emotívny videoklip LÁSKA

Slovenská speváčka Dominika Mirgová v posledných rokoch vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Ženské zbrane nezabudla vytasiť ani v emotívnom videoklipe k svoju novému singlu Láska.

Umelecká sféra patrí medzi najviac postihnuté odvetvia pandémiou koronavírusu. Napriek tomu, že to hudobníci v minulom roku nemali ľahké, Dominika Mirgová v závere minulého roku vydala nový album Noačo?!. Po tanečných singloch ako Milly, No a čo či Úsmev sa do éteru dostáva nežná balada Láska.


Ak z nejakého dôvodu nepatríte medzi priaznivcoch zamilovaných balád, tak si na svoje určite prídete aspoň vďaka sprievodnému videoklipu. Dominika pred časom výrazne schudla a nechala si zväčšiť svoje poprsie, ktoré bez hanby ukázala aj počas nakrúcania tohto videa. 

„Nechcela som v klipe klasický príbeh na aký ste zvyknutí. Totiž láska pre mňa nie je len puto medzi dvomi ľuďmi, ktorí sa milujú. Podľa mňa je LÁSKA všade okolo nás. Láska k hudbe, k tancu, športu, dokonca ju prejavuješ aj vtedy, keď niekomu podáš pomocnú ruku, stojíš pri ňom, daruješ niekomu svoj čas,“ prezradila Dominika na margo svojho klipu, pri tvorbe ktorého ju inšpiroval osud jej manažérky.


Zdroj foto: Instagram Dominika Mirgová

Komentáre