Dominika Mirgová po boku Majka Spirita! Čo je za tým?

Talentovaná slovenská speváčka Dominika Mirgová tvorí už niekoľko rokov pár so svojim manželom Petrom Zvolenským. Teraz však svojich fanúšikov šokovala tým, že sa ukázala po boku rapera Majka Spirita.

Už o pár dní vychádza nové EP slovenskej speváčky Dominiky Mirgovej pod názvom Odznova. Po úspešnom letnom EP sa rodáčka z Trnavy rozhodla svojich fanúšikov potešiť novou porciou skladieb. Najväčším prekvapením na tracklistu je práve titulná skladba Odznova, ktorú Dominika naspievala s Majkom Spiritom. Speváčka sa už v minulosti vyjadrila, že by rada nahrala pieseň so Spiritom a konečne sa jej to podarilo. 


„Bol to iba sen, ktorý sa raz splnil. Chcem sa s vami o to podeliť, pretože tak, ako som na to roky čakala ja, ste čakali aj vy. Ja to hovorím stále, treba si plniť sny. Ďakujem Majk Spirit, vážim si ťa ako človeka aj ako umelca,“ prezradila slovenská speváčka na margo svojej vysnívanej spolupráce. 


Dvojica k spoločnej skladbe už stihla nakrútiť aj videoklip, ktorý sa už v prvý deň dostal medzi najhranejšie skladby na slovenskom YouTube. Réžiu mal na starosti Martin Miko, s ktorým Dominika spolupracuje už niekoľko rokov.

Zdroj foto: Facebook.com/www.mirgovadominika.sk

Komentáre