7 najčastejších symbolov v snoch: Čo znamená, keď sa vám sníva o smrti alebo nevere?

Tiež sa vám niektoré sny opakujú alebo sú niektoré tak živé, že sa vám dlho držia v pamäti? Tak či onak, nie vždy je jasné, prečo sa vám sníva práve toto. Aké motívy snov sa najčastejšie opakujú a čo znamenajú?

LIETANIE
Ak vo svojich snoch často lietate, znamená to, že máte nesplnené sny, veľké ambície a potrebu urobiť vo svojom živote nejaké veľké rozhodnutie. Vaše podvedomie sa vám snaží naznačiť, že teraz je ten správny čas na odvahu.

SMRŤ
Smrť v snoch neznamená negatívnu situáciu. Smrť vám naznačuje, že je čas na zmenu. Túžite niečo ukončiť, utiecť alebo len od niečoho upustiť a mali by ste to urobiť.

OHEŇ
Ak vidíte v snoch oheň, znamená to, že sa blíži čas transformácie alebo premeny. Zamyslite sa nad tým, v akej oblasti života stagnujete a zmeňte to.

TEHOTENSTVO
Tehotenstvo symbolizuje nejakú veľkú zmenu alebo rast. Je to pozitívne znamenie. Odhodlávate sa k nejakým krokom a nie ste si istý? Zozbierajte odvahu a vykročte! Pravdepodobne sa vám podarí všetko, čo si zmyslíte.

VODA
V prípade vody ide o pozitívny symbol. Reprezentuje totiž očistu. Je to však tiež symbol choroby. Môže sa tiež objavovať zakalená, horúca alebo ľadová. Z pravidla podľa toho, aký symbol emočného vzťahu znázorňuje.

PENIAZE
Sny, v ktorých hrajú hlavnú úlohu peniaze, odrážajú súčasný nedostatok alebo chýbajúce racionálne zmýšľanie. To, o akú veľkú časť ide, naznačuje, ako ďaleko sme vzdialený od reality. Postavte sa nohami zas na zem.

NEVERA
Nevera zväčša naznačuje nedostatok sexuálneho vyžitia, ale aj možnú nespokojnosť so vzťahom. 

Zdroj foto: pexels.com

O čom sa vám najčastejšie sníva? Napíšte nám do komentára pod článkom.


Komentáre