Chcete vedieť, čo vás čaká tento týždeň? Prečítajte si v našom Horoskope 1. časť

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Prečítajte si týždenný horoskop pre vaše znamenie.

Baran
Saturn vám dáva otázku: Čo je pre vás absolútny základ úspechu? Na čom stojí vaša reputácia, vaša autorita, váš úspech. Sú to krehké základy alebo ste si vybudovali pevné hradby? Ste si vedomý svojej povinnosti? Ak je vo vašej kariére či reputácií niečo oslabené, budete to musieť celé strhnúť a prerobiť, avšak budete musieť dodržiavať pravidlá a hrať do karát vyššej autorite. Neznamená to však, že sa stratíte na svojom konci. Saturn chce, aby ste sa dostali až na samotný vrchol, no nesmiete prácu urýchľovať, či sa uspokojiť len z polovičným výsledkom. V minulosti ste toto porušili a teraz vás to brzdí, chce to od vás vyššiu námahu, koncentráciu a prioritu. Ak nebudete schopní toto saturnovo volanie zodpovedne uchopiť, spadne vám všetko pred očami ako domček z karát.

Býk
Saturn okolo vás v minulosti vystaval pevné hradby, aby vás ochránil pred vplyvom ľudí, ktorí by chceli ovládnuť vašu krehkú myseľ. Niekde hlboko vo vnútri ste tieto bariéry voči svetu živili a spevňovali. No už vám neslúžia. Saturn vidí vašu strnulosť a skeptickosť do budúcnosti. Máte strach žiť vo svetle a rozpínať sa ako bytosť. Staré známe cestičky a izolovanie vás už nechráni, no uväzňuje vás. Slnko nesvieti do vašej veže a vy sa potrebujete oslobodiť a utekať cez pole plné kvetov. Čo vás desí na otvorenom srdci? Pred čím sa skrývate a čo vás skutočne drží späť? Saturn je pripravený zbúrať svoje obrnenie a uvoľniť svoju ochrannú ruku aby ste mohli žiť v radosti. A vy?

Blíženci
Máte ťažkosti si zhmotniť fyzickú, materiálnu podporu a intimita sa stala rutinou alebo nie je dostatočne uvoľnená a vášnivá tak, ako by ste chceli. Rieka emócií sa zdá byť suchá a tok financií je skôr kamenný chodník. Vzťahy a financie idú ruka v ruke a na to, aby ste v týchto oblastiach znova nadobudli hojnosť musíte sa pozrieť pravde do očí. Vzdali ste sa svojej moci a nechávate ju v rukách niekoho iného alebo tzv. osudu, či vyššej moci. Avšak vyššia sila, či univerzum chce od vás, aby ste sa chopili vlastnej sily, moci a kontroly. Nie z ega, nátlaku či strachu, no zo svojho stredu. Toto je váš život a vaša zodpovednosť za seba samých v tom najlepšom zmysle a váš osud je iba vo vašich rukách. Vesmír vás podporí vo všetkom, no až vtedy, ak ste ochotní uchopiť kormidlo a zadať mu smer.

Rak
Pre Vás rakov má saturn veľmi významnú otázku. Ako dlho budete hľadať otca vo vašich milostných vzťahoch? Otec je pôvodom odzrkadľovania situácií v partnerstve. Ak ešte do teraz bojujete s touto informáciou, hoci ste ju už mnohokrát počuli, tak bude zrejme na čase, aby ste sa raz a navždy pozreli do vášho vnútorného dieťaťa, ktoré chce túto tému ukončiť. Máte právo na to, aby ste boli milovaní, podporovaní a prijímaní takí akí ste, bez rozdielu. Nemusíte si nič zaslúžiť ani sa pre to meniť. Máte otvorené okno aj čas na to, aby ste do tejto témy pozreli, či už váš otec, alebo mama žijú, či nie drží vás aj ich niečo čo môžete nechať ísť. Ťažoba odpadne z vás aj vašich vzťahov ako železné okovy z vášho srdca.

Lev
Je to váš mesiac. Energia vám prúdi v žilách a máte kopec plánov. Preto sa budete chcieť vyhnúť akýmkoľvek negatívam, či ťažkostiam. No v práci vás čakajú limitácie, kopec zádrheľov na vašej ceste, hoci sú menšie sú frustrujúce. Požiadavky vašich kolegov či zamestnancov vás môžu vyťažiť na toľko, že stratíte všetku chuť oslavovať. Obyčajné aktivity sa stanú náročnými a vaše telo si tiež určí hranicu únosnosti. Saturn vám pripomína, že sami sebe naberáte viac zodpovednosti než je vám dané a tým ochromujete svoju dušu aj telo. Toto je mesiac vás levov, nebojte sa povedať nie a venovať sa len aktivitám, ktorým vy chcete a byť iba s ľuďmi na ktorých vám naozaj záleží.

Panna
Panny, ak máte úzkosti, príliš veľa sa obávate či upadáte do depresií, saturn vám chce pripomenúť, že máte dostatok vrodenej sily prekonať tieto prekážky a obrátiť vaše starosti na kreativitu. Máte v dispozícií zásoby kreatívnej energie a zdroja umeleckých vlôh, ktoré vám môžu pomôcť z depresie aj paniky. Dajte svojich démonov na papier, dajte im podobu či slovnú, alebo obrazovú. Umenie je terapia niekedy omnoho lepšia ako sa zhovárať s ľuďmi, ktorí aj tak nepochopia vašej hĺbke. Systematickou prácou na sebe a vašom sebavyjadrovaní si môžete vytvori podporu seba samých v tých najťažších chvíľach a nebudete mať pocit, že vám niečo alebo niekto bráni či chýba.

Napíšte, či na vás horoskop sedel v komentári pod článkom.

Pre Vás pripravila
Instagram @AltairAstrology
FB & YT – Altair Astrology
Email : Altairastrology@gmail.com
SVK – UKKomentáre