Ako vyzerať štíhlejšie? Vyskúšajte jednoduché triky, ktoré sedia každej postave

Nech zdvihne ruku ten, kto v poslednom roku nepribral nejaké to kilo. Áno, sme v tom skoro všetci! Avšak nevešajte hlavu, nejde o nejaký ten faldík navyše, ale zachovať si pozitívny prístup. Existujú triky, ktoré fungujú na každého, a vaša postava sa predĺži a opticky zoštíhli.

Skvele padnúci outfit dokáže posilniť sebavedomie. Je tak ideálny na dni, kedy nám nie je úplne najlepšie a necítime sa zas až tak sexy. Ak máte zlý deň, vyskúšajte triky, ktoré vám pomôžu skryť kilá navyše a predĺžiť postavu.

Kúpte si novú bielizeň
Začnite pekne od podlahy. Všetko, čo si vezmete na seba, totiž bude vyzerať desaťkrát lepšie, ak vám správne sedí spodná bielizeň. Teda nič nikde nekrčí, nič nepreteká. Posledný rok väčšina z nás strávila v športovej podprsenke, ktorá si nás získala svojou pohodlnosťou. Nenechajte sa ňou ale úplne ovládnuť. Vyrazte radšej von v skvele padnúcej podprsenke, ktorá vaše prednosti náležite zvýrazní.

Vyberajte si oblečenie s výstrihom do "V"
Výstrih do véčka posilňuje líniu ramien a predlžuje krk a trup, čo sa vždy hodí. Širší výstrih vyvažuje široké boky a stehná. Tento strih majú napríklad zavinovacie šaty, ktoré sú tiež ideálnym kúskom pre každú postavu. Nemáte nič s výstrihom do véčka? Jednoducho rozopnite všetky svoje košele a blúzky.

Od hlavy po päty v jednej farbe
Ak chcete dosiahnuť čo nejelegantnejší a najčistejší vzhľad - či už máte veľkosť S, M, XL, alebo XXL - oblečte si na hornú aj dolnú časť tela niečo v rovnakej alebo podobnej farbe. Alebo sa dajte cestou minimálneho kontrastu. Napríklad si oblečte námornícke tričko a tmavo modré džínsy, svetlo modrú mikinu a svetlé džínsy alebo mikinu a legíny v čiernej farbe.

Nezatracujte maxisukne
Je zakoreneným mýtom, že plnoštíhle ženy nemôžu nosiť maxisukně. To je však omyl. Správne strihaná maxisukňa vás môže predĺžiť a vy budete vyzerať štíhlejšie. Vyberajte si tie z pevných materiálov, ktoré vám pomôžu pretiahnuť siluetu. Vzdajte sa všetkých volánikov, výrazných vreciek a mnohých vrstiev. Zastrčte si tričko alebo blúzku do sukne a noste ich s koženou bundou, tá vie skutočné zázraky.

Zdroj foto: freepik.com


Komentáre