Stĺpček pohľadom muža: 5 veci, čo si muži na ženách určite nevšimnú

Muži na rozdiel od žien nemajú až taký zmysel pre farby a detaily. To napovie tomu, že veľa veci ktoré robíte so sebou si my absolútne nemáme šancu všimnúť. Robíte to viac menej pre iné ženy a pre seba, nie pre nás. Tak nebudem chodiť okolo horúcej kase a idem rovno na to.

Obliekli ste si 2x to isté za jeden týždeň. Ženy zvyknú mat šatník plný vecí a stále majú pocit,  že si nemajú čo obliecť. My muži si vieme vystačiť s tretinou toho, čo vy niekedy. Obliekli ste si tie isté šaty 2x tento týždeň a máte z toho stres? Žiadny muž si to nevšimol. Keďže mal na sebe tie iste rifle už 3 deň.

Celulitída. Nepriateľ každej ženy. No my muži si s toho hlavu nerobíme. Teda aspoň tí normálnejší. Patri to k vám a je to krásne.

Menšie upraví vlasov či nechtov. Vôbec nemáme ani šajnu, ak ste bola blond a máte trošku iný odtieň. My nevidíme nič. Iste ale z čiernej na rúžovú, to už je iná pesnička.

Nakúpili ste si nové doplnky či kabelku? Muži vám ju nepochvália lebo sme si to vôbec ale že vôbec neuvedomili. Pokiaľ ste nepoužili našu kreditku v Louis Vuitton.

Upratali ste doma. Muž vidí buď poriadok alebo bodrel. Keď je bodrel, to si všimne, ale keď je upratané to nevidí. Hlboko sa ospravedlňujem za nás všetkých, ale ak ste pedantná a upratujete pravidelne pochvala nepríde.

Zdroj foto: unspash.com

Máte aj iné postrehy? Napíšte nám do komentára pod článkom.


Komentáre