8 vecí, ktoré robí iba pravý gentleman: Viete, ktoré sú to?

Dnešné moderné dievčatá veria, že praví gentlemani a rytieri existujú už len v knihách alebo filmoch. My vás ale dnes chceme uistiť v tom, že to tak v skutočnosti vôbec nie je, pretože stále tento typ mužov v našom svete môžete stretnúť. Preto sme si pre vás pripravili zoznam 8 gest, ktoré takýto muž robí a my ženy by sme ich nemali prehliadať, skôr naopak.

Otvára vám dvere
Muž, ktorý nie je lenivý vyjsť z auta skôr ako jeho priateľka či žena a otvoriť jej dvere, je určite pozorný a navyše aj dobre vychovaný. Toto gesto znamená, že je pre neho dôležité, aby sa jeho žena cítila vedľa neho bezpečne a pohodlne. Hoci sa môže toto gesto na prvý pohľad zdať bezvýznamné, určite ho každá žena ocení.

Prenechá vám posledné sústo
Hovorí sa, že láska prechádza žalúdkom a bez ohľadu na to, ako to znie banálne, je to pravda. Pokiaľ muž prenechá posledný kúsok jedla svojej vyvolenej, znamená to, že ju úprimne miluje a rád sa o ňu stará. A verte nám, že nájsť muža, ktorý by nechal kúsok svojho vytúženého jedla niekomu inému, je veľký problém.

Trávi čas s vašou rodinou
Ak vášho partnera naozaj zaujímajú vaše fotky z detstva, vtipné príbehy o vás a vašich súrodencoch a dobrovoľne sa rozhodol s vami a vašou rodinou tráviť čas radšej, než aby šiel za kamarátmi si zahrať futbal, môžete si byť istá, že toto je ten pravý! Dokonca aj malé gestá smerom k vašej rodine poukazujú na to, že vás bezhranične miluje a aj vašu rodinu, pretože si uvedomuje, že rodina je pre každého tá najdôležitejšia vec na svete.

Predstavuje vás všetkým
Naozajstný gentleman by nikdy nenechal svoju polovičku, aby sa cítila akokoľvek nepríjemne. O to viac, keď by tento pocit mohol jednoduchým predstavením odplaviť preč. Nie je totiž nič horšie, než keď žena stojí vedľa svojho muža a pozoruje, ako sa baví so svojim známym, ktorého ona nepozná – tým sa dostáva do veľmi nepríjemnej situácie a v tomto momente ju nezostáva nič iné, než len postávať ako soľný stĺp.

Dáva vám darčeky len tak
Dnešní muži nepotrebujú zvláštnu príležitosť, aby mohli žene poslať kvet alebo akýkoľvek iný darček. Môže to byť len preto, že keď šiel z práce domov, uvidel kvetinu, spomenul si na svoju priateľku, mamičku alebo blízku kamarátku a rozhodol sa ju kúpiť, aby tejto žene urobil radosť a vykúzlil jej úsmev na tvári.

Bozkáva vás na čelo
Ak vám váš priateľ prejaví svoju náklonnosť v podobe bozkov na čelo, znamená to, že na vás veľmi lipne. V tomto bozku vám dáva najavo, čo k vám cíti a že je s vami neuveriteľne šťastný.

Vždy vás chráni
Je to naozaj malé gesto, ktoré si väčšina žien ani nevšimne. Avšak, ide o to, že vás nikdy nenechá ísť po chodníku tak, aby ste boli k ceste. Vždy si teda vyberie vonkajšiu stranu chodníka a to len preto, aby vás ochránil a to za každej situácie. Bez akýchkoľvek pochybností, toto je gesto skutočných gentlemanov!

Dá vám svoj kabát
Samozrejme, že je toto také menšie klišé, lenže pokiaľ vám muž dá svoj kabát, keď je vám zima, značí to dobre vychovaného človeka, ktorému na vás záleží.

Zdroj foto: Pexels.com


Komentáre