TEST OSOBNOSTI: Čo o vás prezradí váš obľúbený kvet?

Kto by nemiloval kvety? Každý z nás má obľúbenú kvetinu, ktorú si domov kupuje do vázy stále dookola. Vedeli ste, že o vás táto preferencia určitého druhu kvetu všeličo vypovedá? Prezradí vašu povahu, vkus i charakterové vlastnosti.

RUŽA
Ruže milujú ľudia, ktorí sa rozhodujú radšej srdcom ako racionálne. V obliekaní aj bývaní preferujete nadčasový elegantný štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy. Máte charizmu a v ľudia vás vnímajú pozitívne. Ste romantická duša, avšak vo vašom vzťahu nesmie chýbať ani vášeň. Máte úzky okruh priateľov, ktorým môžete dôverovať, najradšej trávite čas s blízkymi.

TULIPÁN
Tulipány milujú sebavedomí ľudia, ktorí vedia, čo od života chcú. Radi kombinujete rôzne štýly, nedá sa povedať, že by ste mali vyhradený vkus v móde či bývania. Života si užívate plnými dúškami, ste pôžitkár, ktorý rád investuje do zážitkov a dobrého jedla. Vaším najväčším koníčkom je cestovanie. Jarná únava vás nikdy netrápila, naopak v tomto období ožívate.

CHRYZANTÉMA
Milovníci chryzantém stoja nohami pevne na zemi. Sú to racionálne zmýšľajúci ľudia, ktorí lipnú na tradíciách. Sú veľmi šikovní a zruční. Najviac si užijú čas v kruhu rodinnom. Svojich blízkych radi prekvapujú milými darčekmi a pozornosťami.

NARCIS
Slovo narcis býva spájané s pýchou. Pre milovníkov narcisov to ale vôbec neplatí. Je pravda, že sú radi stredobodom pozornosti a bavia ostatných, ale nie sú nafúkaní. Radi si robia srandu a sú vždy dobre naladení. Bývajú to tí najlepší hostitelia, u ktorých sa návšteva skutočne pobaví. Na prvom mieste sú pre nich priatelia a rodina.

SLNEČNICA
Slnečnicu majú v obľube ľudia, ktorí sú usmievaví a vždy pozitívne naladení. V spoločnosti druhých sa cítite skvele a viete ostatným zlepšiť náladu. Vašou obľúbenou aktivitou je zoznamovanie sa s novými ľuďmi, nemáte problém dať sa do reči s úplne cudzím človekom.

Odporúčame: Čo prezrádzajú nechty o vašom zdraví: Tieto odchýlky naznačujú, že máte problém


ORCHIDEA
Orchideu milujú ľudia, ktorí sú veľmi atraktívní a obklopuje ich akási aura tajomna. Ľudí priťahujete ako magnet, túžia vás viac spoznať. Váš štýl obliekania aj bývania sa zakladá na precíznej práci s detailmi a doplnkami, maličkosťami ste schopní zútulniť domov aj ozvlášniť svoj outfit. Ste poctiví ľudia, ktorí vždy dodržiavajú pravidlá.

PIVONKA
Ste pozitívny človek, ktorý vždy verí, že všetko dobre dopadne. K druhým sa správate ohľaduplne a empaticky. Váš štýl obliekania býva odvážny, nebojíte sa nosiť extravagantnú módu, radi vybočujete z davu.

FRÉZIE
Frézie majú radi ľudia, ktorí vedia bezpodmienečne milovať a hlboké city a lásku chcú aj od svojho partnera. Sú to detailisti, ktorí bývajú veľmi starostliví a ich oku nič neunikne.

ĽALIE
Keď máte v obľube ľalie, značí to, že ste poriadkumilovní puntičkári. Veci vždy doťahujete do konca a ste právom pyšní na svoje úspechy. Dbáte na to, aby ste vždy pôsobili elegantne a upravene. Radi ponúknete pomocnú ruku druhým, ste veľmi starostlivý človek.

SEDMOKRÁSKY
Sedmokrásky milujú láskaví ľudia, ktorí majú srdce na dlani. Ste čestní a zaujímate sa o druhých. Ľahko si nájdete nových priateľov, pretože je s vami zábava, ale zároveň ľudí vypočujete a poradíte im. Tiež máte zdravé sebavedomie.

Zdroj foto: Freepik.com


Komentáre