Čo o vás prezradí farba rúžu? Červená symbolizuje vášeň, čierna zmysel pre humor

Pod respirátorom či rúškom síce nie je farba pier vidieť, avšak ani v tejto dobe si nezabúdame ústa tu a tam zvýrazniť svojim obľúbeným rúžom. Vedeli ste, že farba, ktorú si vyberáme, o nás vypovedá oveľa viac, než je na prvý pohľad zrejmé?

Krásne nalíčené pery sú čerešničkou na torte nášho make-upu. Ich farba dokáže našu tvár zmeniť na nepoznanie. Čo o nás hovorí farba rúžu?

Červený rúž
Po červenom rúži siahajú odvážne ženy, ktoré sa neschovávajú. Majú svoje ciele a dokážu za nimi ísť. Nositeľky sýto červeného rúžu len málokedy niečo vyvedie z miery. Túto farbu volia kreatívne a vášnivé ženy, ktoré sú rady stredobodom záujmu a obdivu.

Naopak svetlo červená farba svedčí o skromnosti a túžbe po pokoji niekde v ústraní. To však neznamená, že ide o nudnú ženu. Jej pozornosť bude potrebné si zaslúžiť.

Ružový rúž
Ružová farba je určená milujúcim ženám, ktoré sú tu stále pre svojich blízkych. Disponujú citom pre porozumenie. Keďže sú citlivé, ľahko ich môžete zraniť. Majú rady spoločnosť, rady sa smejú, nechýba im temperament. Dokážu oceniť aj drobnosti, preto si ich druhí vážia. Výrazne ružová vypovedá o dobrodružnej povahe. Jej nositeľky sa len málokedy zľaknú a rady riskujú.

Fialový rúž
Fialový rúž vypovedá o tom, že nositeľka je sebavedomá osobnosť s prirodzenou vodcovskou tendenciou. Má rada súperenie aj víťazstvo, nech sú akokoľvek veľké.

Náš TIP: Chceš byť krásna ako Jennifer Lopez? Vieme, ako na to!


Vínový rúž
Vínový odtieň naznačuje zvodnú a pôžitkársku osobnosť. Všetko má pre ňu svoj čas a oplatí sa počkať. Nositeľky tejto farby si dokážu vychutnávať život a každý jeho moment. Sú nezávislé a kultivované. Vedia sa odlíšiť. Všetko majú premyslené a zladené.

Oranžový rúž
Ženy s oranžovým rúžom milujú svojich priateľov. Tí zase ocenia ich optimizmus a zmysel pre humor. Nositeľky oranžového rúžu sa rady zoznamujú s novými ľuďmi. Platí pre nich podobná charakteristika ako pre tie, ktoré nosia červený rúž.

Nude rúž
Nude farby rúžu nosia spoľahlivé ženy, na ktorých oceníte ich pokoj. Nepanikária a vedia si poradiť. Dokážu tiež veľmi dobre odpočívať. Rozhodne to nemusia byť žiadne tiché myšky. Tieto ženy majú rady svoju prácu a veľa jej obetujú.

Hnedý rúž
Hnedú farbu rúžu nosia rodinné typy žien, na ktoré je spoľahnutie. Sú verné a čas strávený s blízkymi v nich vyvoláva pocit šťastia.

Čierny rúž
Čierna farba vypovedá o nezávislosti. Ide o osobité ženy, ktoré neriešia, čo si o ich vzhľade myslia ostatní. Súkromie si veľmi strážia. Najskôr budú tiež vyznávačkou čierneho humoru. Ťažko ju rozosmejete, napriek tomu stojí v hľadáčiku záujmu u druhých.

Zdroj foto: freepik.com, pexels.com


Komentáre