Čo majú spoločné Dominika Cibulková, Monika Bagárová a Katy Perry?

Rok 2020 sa pre väčšinu z nás niesol s negatívnou príchuťou pandémie koronavírusu. Našli sa však aj dámy, ktoré na toto obdobie budú určite s láskou ešte dlho spomínať. Reč je o Monike Bagárovej, Dominike Cibulkovej či americkej speváčke Katy Perry, ktoré v tomto roku priviedli na svet svoje prvé dieťa. 

Každá žena, ktorá sa v minulom roku stala matkou bola zrejme až do poslednej chvíle v neistote z toho, za akých okolností sa jej dieťa narodí. Pandémia koronavírusu zasiahla celý svet a všetky krajiny počas roka vystriedalo niekoľko opatrení. Množstvo zákazov a odporúčaní neobišlo ani prominentné prvorodičky.

Monika Bagárová
Sympatická česká speváčka Monika Bagárová tento rok zažiarila v porote Super Star. Krátko predtým než celá šou odštartovala, Monika verejnosti priznala, že čaká svoje prvé bábätko. Dcérka sa jej napokon narodila priamo počas vrcholu prvej jarnej vlny pandémie. Osud to zariadil tak, že Monika kvôli svojmu pôrodu finále tohtoročnej SuperStar sledovala len z pohodlia domova. Tohtoročné Vianoce si tak už užila už spolu s dcérkou a svojim partnerom, zápasníkom MMA Makhmudom Muradovom.

Dominika Cibulková
O niečo viac šťastia, mala slovenská tenisová hviezda Dominika Cibulková. Tá sa stala mamičkou začiatkom leta, kedy v našich končinách všetko nasvedčovalo tomu, že boj s pandémiou máme vyhratý. So synom Jakubkom a manželom Michalom Navarom dokonca stihli aj letnú dovolenku.


Katy Perry
Baby boom neobišiel ani rady hollywoodskych krások. Speváčka Katy Perry v závere augusta porodila svoju prvorodenú dcérku Daisy, ktorou potešila svojho dlhoročného partnera, herca Orlanda Blooma. Všetci čakali, ktorému magazínu Katy predá prvé fotky svojho dieťatka, no jeho identitu si dodnes necháva prominentný pár pre seba.


Zdroj foto: Instagram.com

Komentáre