Kráska Chrissy Teigen prehovorila o strate svojho syna

Chrissy Teigen u nás síce až taká známa nie je, no jej manžela – speváka Johna Legenda určite poznáte. Dvojica si v minulom roku prešla najhorším obdobím svojho života po tom ako v tehotenstve prišli o svojho synčeka.

Chrissy Teigen sa z pochopiteľných dôvodov otázkam smerujúcim k strate svojho syna bránila. Pár dní dozadu však o tomto zdrvujúcom období prehovorila v obľúbenej šou komičky Ellen DeGeneres.


Dnes už 35-ročná modelka a autorka úspešných kuchárskych kníh musela v minulom roku porodiť svojho mŕtveho synčeka po tom, ako mu prestalo biť srdce. "Ani teraz keď si na to spomeniem, tak s tým stále nie so zmierená. Mám doma tehotenské oblečenie a veci, ktoré som si kúpila pre ôsmy a deviaty mesiac. Je to ťažké, pretože by sa narodil tento týždeň, takže si to neustále pripomínam."

Napriek tomu, že by už niečo podobné Chrissy nikdy prežiť nechcela, tak priznáva, že ju tieto okolnosti úplne zmenili. "Bola to pre na skutočná transformácia a svojim spôsobom ma to naozaj zachránilo, pretože som vďaka tomu objavila terapiu, vďaka ktorej som zo seba spravila nového  človeka."

Zdroj foto: instagram.com/chrissyteigen

Komentáre