Myslíte si, že chipsy, kakao alebo cestoviny k diéte nepatria? Mýlite sa! Pozrite sa, prečo

Česká proteínová diéta KetoMix uviedla do svojho portfólia novinky, ktoré k diétnemu stravovaniu zdanlivo nepatria. Chrumkavé chipsy, syrové nachos, sušené hovädzie mäso, sušienky a horúci kakaový nápoj spĺňajú všetky podmienky pre ketónové stravovanie. Sú plné kvalitných proteínov s veľmi malým množstvom sacharidov s vitamínmi, minerálnymi látkami a vlákninou. 

Funkčná diéta neznamená hladovať a obmedzovať sa v jedle. Naopak, čím viac kvalitných potravín je do diétneho plánu zaradených tým väčšia je väčšia šanca, že bude diéta úspešná a že v nej zákazníci zotrvajú. Sme si toho vedomí, a preto neustále hľadáme nové produkty, ktoré im diétu spríjemnia. V tejto chvíli prichádzame hneď s piatimi novinkami. 

Prvou z nich je sušené mäso. Je vyrábané ručne, a to výhradne z najlepšieho mäsa z českých a slovenských chovov. K dispozícii je v troch variantoch – klasik, korenie a soľ a teriyaki. Plnohodnotne nahradí jedno KetoMix jedlo a úplne prirodzene sa tak, vďaka veľkosti a skladnosti, môže stať rýchlou stravou napríklad na cestách. 

Neprehliadnite: Čo všetko (NE)VIETE o ketónovej diéte? Prezradíme vám

Milovníkov sladkého určite potešia KetoMix sušienky a horúci kakaový nápoj. Sušienky sú v ponuke hneď v troch príchutiach – pomarančovej, s kúskami čokolády a s čokoládovou polevou. Napriek tomu, že sa to zdá málo pravdepodobné, KetoMix sušienky sú plné vitamínov, minerálnych látok a vlákniny. Presne ako aj ostatné KetoMix jedlá. Navyše s minimálnym množstvom sacharidov. Na zahriatie, kedy je vonku pochmúrne, je skvelou voľbou spomínaný horúci kakaový nápoj. Zahreje a dodá telu všetko, čo by malo kvalitné jedlo obsahovať. 

Slováci sú národom, ktorý miluje cestoviny. Preto KetoMix uviedol na trh aj ich zdravú náhradu. Proteínové fusilli, penne alebo risoni sa upravujú ako bežné cestoviny. Na rozdiel od nich sú ale plné kvalitného proteínu a neobsahujú takmer žiadne sacharidy. Takže sú vhodné počas ketónovej diéty, ale zároveň aj v rámci zdravého stravovania. 

Prečítajte si: Aj počas chudnutia si môžete vychutnať pohárik kvalitného vína: Prezradíme vám, akého!

Proteínové chipsy s príchuťou smotany a cibule a chrumkavé slaninové nachos sú poslednou novinkou, ktorú KetoMix aktuálne predstavuje. Slané krekry obsahujú kvalitný proteín. Napriek tomu, že ich od klasických chuťovo nerozoznáte, sú omnoho zdravšie. Rovnako ako všetky ostatné KetoMix jedlá, ani tieto neobsahujú pridané zvýrazňovače chuti a chemické látky. Preto sa ich konzumácie nemusíte obávať. 

 Pri chudnutí je dôležitá nielen motivácia ale aj odmena. Kúsok čokolády po náročnom dni si pri bežných diétach musíte odpustiť. S KetoMixom je to ale iné. Ponúkame nízkosacharidové čokolády, po ktorých nepriberiete. Čokoláda je sladená maltitolom, ktorý sa používa ako náhrada sacharózy, ale obsahuje o polovicu menej kalórií. Výhodou maltitolu je, že neprispieva k tvorbe zubného kazu a podporuje metabolizmus. 

Zdroj foto: TS Ketomix


Komentáre