Keď celebrity robia vlastnú pizzu – zlepšila karanténa ich kuchárske schopnosti?

Čas na pizzu! Aj keď si túto pochúťku z talianskej kuchyne radi objednávame už upečenú domov, alebo vychutnávame čerstvú z pece v pravej talianskej reštaurácii, kto z nás ju počas „korony“ neskúsil aspoň raz upiecť aj vo vlastnej kuchyni? Vlastné verzie tohto voňavého jedla si skúsili upiecť aj celebrity...nuž ani ony počas karantény nemali možnosť si cestu k nej „uľahčiť“, reštaurácie boli zatvorené takmer všade na svete.


Zoberme si napríklad Kate Middleton. Budúca kráľovná mala možnosť pripraviť si pizzu spolu s deťmi počas plánovanej kráľovskej návštevy v londýnskej štvrti Islington. Jedno z nich sa jej dokonca spýtalo, či pizzu obľubuje kráľovná Alžbeta II. Kate po chvíľke zaváhania odpovedala, že sa to kráľovnej pri najbližšej príležitosti spýta.


Pokiaľ ide o jej vlastné preferencie, Kate sa vyjadrila, že doma rada pečie so svojimi deťmi - Georgeom, Charlotte a Louisom. „Myslím, že sú to tie najlepšie jedlá, ktorá sa doma dajú pripraviť,“ povedala deťom. "Je to také zábavné, môžete si vybrať, čo na ne môžete pridať." Kate samotná má napríklad rada pizzu so slaninkou.


John Legend je ďalší domáci „pizzový profesionál“. Spevák hitu „All of Me“ piekol svoju vlastnú pizzu minimálne dvakrát - na dovolenke v Taliansku s manželkou Chrissy Teigenovou v júli 2015 a potom v júni 2019 a opäť v Taliansku počas dovolenky so svojou rodinou.


Modelka Heidi Klum, ktorá aktuálne je skôr porotkyňou obľúbenej TV show Amerika má talent ako modelkou, sa tiež nenechá v kuchyni len tak ľahko zaskočiť. Na prípravu pizze použila svoju vlastnú pec, ktorú ma na záhrade vo svojom sídle a to počas sledovania futbalového zápasu nemeckého tímu FC Bayer proti FC Paris Saint-Germain. Fotografiou skvele vyzerajúcej pizze sa pochválila v auguste 2020.


Herečka Gwyneth Patrow tvrdí, že „pizza je najlepšie jedlo aké môže byť“ a rovnako ako Heidi pripravila tú svoju vo vlastnej peci vo februári tohto roku.


Ani Kardashianky sa nevyhýbajú práci v kuchyni. Mama Kim upiekla pizzu spoločne so svojou dcérou Kylie v apríli. Nuž a zakladateľka Kylie Cosmetics o tom samozrejme nezabudla oboznámiť ani svojich fanúšikov na instagrame. 


Heidi Klum, zdroj: goop


Kylie Jenner, zdroj: Instagram


Heidi Klum, zdroj: InstagramKomentáre