Ako býva obľúbená herečka Anne Hathaway? Nahliadnite do jej luxusného bývania s nami!

Kto by nepoznal Denník princeznej, kedy sa zo škaredého káčatka stane krásna princezná v podaní herečky Anne Hathaway. Teraz máte šancu nahliadnuť do jej luxusného bývania v centre mesta.

Tak tu bývala herečka, ktorú pre jej široký úsmev miluje snáď každý. Áno, čítate správne. Bývala. Herečka Anne Hathaway, ocenená Oscarom, predala svoj strešný byt v New Yorku, ktorý kúpila so svojím manželom Adamom Shulmanom v roku 2016. Penthouse, ktorý má dve spálne, ale zaberá celé poschodie budovy z roku 1900 v newyorskej Upper West Side, je navrhnutý ako otvorený priestor, ktorý využíva svetlo a výhľad zo súkromnej terasy.

Nehnuteľnosť stála v prepočte niečo málo cez 3 milióny eur. Oscarová herečka kúpila družstevný byt so svojím manželom Adamom Shulmanom za 2,55 milióna dolárov v roku 2016. Rezidencia s dvoma spálňami sa nachádza na vrchole novogruzínskeho sídla pol bloku od Central Parku, ktorý bol postavený v roku 1904 ako jeden z posledných súkromných domov na Manhattan Upper West Side, podľa zoznamu.

Nahliadnite do elegantného manhattanského penthouse Anne Hathaway.


Komentáre