Bývalá misska Fabušová skončila za mrežami! Čo sa stalo?

Je to len niekoľko týždňov, odkedy sa naprieč všetkými slovenskými médiami prehnala informácia o nehode Borisa Kollára. Viac než zranenie predsedu parlamentu sa však riešilo to, kto sa s Kollárom viezol v aute. Spoločnosť mu robila sexi Miroslava Fabušová, ktorá teraz skončila v rukách polície.

Smola sa jej lepí na päty. O tom, čo robí Miroslava Fabušová pár mesiacov dozadu nikto nevedel. Dnes sa súkromie bývalej missky prepiera vo všetkých médiách. Po spomínanej nehode tvrdia, že známy politik ju viezol do lekárne po lieky. Problémom však bolo, že sa tak stalo počas tvrdého lockdownu a Fabušová s Kollárom ani zďaleka nie sú členovia jednej domácnosti.

Brunetka sa síce vtedy väčším problémom vyhla, no teraz ostala v rukách polície. Podľa televízie JOJ sa totiž ocitla za mrežami po tom, ako šoférovala pod vplyvom alkoholu. Policajti Fabušovú zastavili v Rovinke pri Bratislave. 

Prečítajte si aj: Bolestivé priznanie Demi Lovato: Prekonala som tri mŕtvice a infarkt!


"Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 1,33 promile" prezradil pre TV JOJ policajný hovorca Michael Szeiff. Fabušová bola následne eskortovaná do cely policajného zaistenia a čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Zdroj foto: instagram.com/mirkafabus/ 


Komentáre