Konečne slobodná Britney? Jej otec sa vzdá opatrovníctva

Britney Spears sa dlhé roky tvárila, že je v jej živote všetko v poriadku. Posledné mesiace však ukázali, že to tak nie je. Pár týždňov dozadu prehovorila a priznala, že v opatrovníctve svojho otca sa cíti ako väzeň vlastnej rodiny. Po dlhých týždňoch medializácie sa James Spears rozhodol, že sa pozície opatrovníka svojej dcéry vzdá. 

Americká speváčka patrila dlhé roky medzi tie najúspešnejšie hudobníčky. Jej popularita však začala v posledných rokoch upadať. Dôvodom náhleho konca úspešnej speváčky bol fakt, že už viac nechce pracovať pod nadvládou svojho otca. James Spears je opatrovníkom Britney Spears už 13 rokov a podľa dostupných informácií rozhodoval aj o tom, či speváčka môže otehotnieť, alebo ísť na dovolenku. 

Prečítajte si aj: Zronená Britney Spears: Preplakala som dva týždne!


Na stranu speváčky sa v mediálnej prestrelke postavili aj jej kolegyne, ako Iggy Azalea, Mariah Carey či Miley Cyrus. Najnovšie však otec Britney na súde prezradil, že je ochotný vzdať sa kontroly nad svojou dcérou, ale má to háčik. Nestane sa to zo dna na deň a z pozície opatrovníka odstúpi iba vtedy, ak bude môcť vymenovať nového opatrovníka. 

Vo finále by tak platilo, že Britney stále bude pod kontrolou opatrovníka, ktorého by vybral jej otec a ona by sa na tomto rozhodnutí nijako nepodieľala. Fanúšikom speváčky sa takáto taktika pochopiteľne nepozdáva, pretože si myslia, že si takto otec Britney na svoje miesto iba dosadí niekoho.

Zdroj foto: Instagram.com/britneyspears

Komentáre