Britney opäť prehovorila: Sestra ju sklamala najviac!

Britney Spears sa dlhé roky bránila tomu, že by v jej živote niečo v poriadku nebolo. Pár týždňov dozadu však konečne prehovorila a priznala, že v opatrovníctve svojho otca sa cíti ako väzeň vlastnej rodiny. Na stranu Britney sa teraz postavila aj jej sestra, to však Britney označuje za vypočítavosť.

Americká speváčka patrila dlhé roky medzi tie najúspešnejšie hudobníčky a iné interpretky boli pre ňu len ľahkou konkurenciou. V posledných rokoch sa však Britney stiahla do úzadia a jej popularita začala upadať. Dôvodom náhleho konca úspešnej speváčky je fakt, že už viac nechce pracovať pod nadvládou jej otca, ktorý už 13 rokov spravuje jej majetok.

Po speváčkach ako Iggy Azalea, Mariah Carey či Christina Aguilera sa teraz na stranu známej blondínky postavila aj jej sestra Jamie Lynn Spears. Podľa Britney však z jej strany ide o chovanie, ktoré ju ranilo. 

„Pre tých, čo sa rozhodli kritizovať moje videá, kde tancujem. Ešte dlho nebudem vystupovať na pódiách vďaka opatrovníctvu môjho otca, ktorý ovláda to, čo robím, čo poviem alebo čo si myslím. Radšej budem publikovať videá z mojej obývačky ako vystupovať v Las Vegas, kde mi niektorí ľudia nevedia ani len podať ruku. Nepáči sa mi ani to, že moja sestra, ktorá tvrdí, že ma najviac podporuje, vystupovala s mojimi pesničkami. Práve ona ma neskutočne ranila. Opatrovníctvo zničilo moje sny, ale nádej mi stále zostáva, aj keď aj tú sa mi niektorí ľudia snažia vziať,“ dodala Britney. 

Spears zatiaľ svoj súdny spor o slobodu nevyhrala, súd jej však o rokoch konečne povolil aspoň to, aby si sama zvolila právneho zástupcu.

Zdroj foto: facebook.com/britneyspears 

Komentáre