Bradley Cooper a Jennifer Garner novým hollywoodskym párikom?

Vyzerá, že herec a spevák Bradley Cooper sa po rozchode s  modelkou Irinou Shayk delí o chvíle relaxu a pohody s krásnou Jennifer Garner, bývalou manželkou herca bojujúceho so závislosťou od alkoholu a gamblovania Bena Afflecka.


Párik si vyšiel na pláž v Malibu v Kalifornii aj s Bradleyho dcérkou, ktorú má s modelkou Irinou. Herci sa v minulosti stretli na pľaci pri natáčaní seriálu Alias. Už v tom čase si hollywoodske vrabce čvirikali, že to medzi nimi iskrí a podľa všetkého aj po rokoch od natáčania zostali minimálne dobrými priateľmi.


Herec bol už v minulosti ženatý s herečkou Jennifer Esposito. S modelkou Irinou Shayk tvoril niekoľko rokov pár a spoločne priviedli na svet krásnu dcérku. Po bombastickom uvedení filmu A star is born celý svet diskutoval o tom, či je medzi hercom a Lady Gaga viac ako len pracovný vzťah. Otázka zostala nezodpovedaná, každopádne sa krátko po uvedení filmu ich vzťah s Irinou rozpadol.


Nuž, v súčasnosti tak budú hollywoodski paparazzovia ostro sledovať kroky Garnerovej a Coopera a možno sa čoskoro potvrdí, že flirtovanie na pláži prerástlo v niečo vážnejšie. Obaja sú sympatickí, mladí a rodine založení. Základ pre pevný vzťah by tak bol, čo poviete?  
Zdroj: News Opener

Komentáre