Je to tvoja cesta... by BORN IN BARCELONA

Jedinečné náramky z kolekcie značky šperkov BORN IN BARCELONA sú určené ľuďom, ktorí sa chcú odlíšiť. Zaujmú tých, ktorí milujú hravosť, veselosť, sviežosť a hlavne sa to neboja ukázať celému svetu. Za ručne vyrábanými šperkami stoja konkrétni ľudia so svojimi príbehmi a životmi. Žiadna masová produkcia. Iba tak môžu mať šperky dušu.


"Nápad prišiel pri potulkách Barcelonou. Do šperkov BORN IN BARCELONA schovávame vibrácie miest, vnemov a žitia tu a teraz. Kdekoľvek je “tu” a kedykoľvek je “teraz”. Spájame svety, kultúry, idey a zážitky,” hovoria tvorcovia tejto slovenskej značky. 
Špecifikom tejto značky je, že šperky vznikajú v limitovaných edíciách 1 + 21 kusov, ktoré sa už nikdy nebudú opakovať. Základné komponenty tvoria prvotriedna koža z jednej z najprestížnejších fabrík v Katalánsku a kovové komponenty s ani-alergickou úpravou.


Nezameniteľnosť šperkom dodávajú časti, ktoré ich tvorcovia nachádzajú počas ciest v zabudnutých zákutiach sveta. Vzniká tak dokonalá harmónia šperkov BORN IN BARCELONA, ktoré nemajú byť len doplnkom, ale partnerom k osobnosti každého človeka.
Exkluzívne šperky vymýšľajú dvaja svetobežníci, vyrábajú ich remeselníci v Barcelone a k svojim zákazníkom prichádzajú vo vrecúšku od krajčírky zo stredného Slovenska.


Ak teda premýšľate nad novým doplnkom či vianočným darčekom pre sestru či maminu, pouvažujte či by sa im práve originálny náramok od tejto značky nehodil do zbierky.

Zdroj foto: Facebook/ borninbarcelonaKomentáre