Tipy na prírodné produkty, ktoré vám zaručia spokojnosť so svojou pleťou a riasami!

Takú pleť, ktorá sa bude krásne zdravo lesknúť, bez vyrážok a iných nedokonalostí niekedy naozaj nieje ľahké dosiahnuť. Okrem pleti bývame nespokojné s našimi riasami, ktoré niekedy jednoducho nie sú také dlhé a husté ako by sme ich chceli. Nechce sa vám míňať veľa peňazí na séra a produkty, pri ktorých nemáme istotu, že pomôžu, no možno vás nenapadlo, že prírodné produkty vedia byť často najviac účinné. Preto vám prinášame prírodné zázraky, ktoré dokážu pomôcť za krátky čas, bezbolestne a veľmi lacno.

Soaphoria- Kráľovský čistiaci gél Starostlivosť o pleť a dôkladné odličovanie make-upu je jedna z najdôležitejších vecí pre našu pleť. Čistiace gély dokážu veľmi pomôcť a pokiaľ chýbajú vo vašej každodennej odličovacej rutine, radíme vám ho do nej pridať. Konkrétne tento kráľovský čistiaci gél od Slovenskej značky Soaphoria, ktorej produkty sa skladajú z veľmi kvalitných, nedráždiacich prírodných zložiek, je jeden z našich top produktov na odličovanie. Soaphoria produkty sú cenovo dostupné a zamilujete si ich aj kvôli ich krásnej, nedráždivej vôni. Čistenie pleti gélom je príjemné a nepredĺži proces odličovania. Gél a vaše dlane vám stačia na to, aby poslúžili podobne, ako tampón s micelárnou vodou. Postup je ľahký. Ešte neodlíčenú pleť navlhčite vodou a gél na ňu krúživými pohybmi naneste, pričom sa vyhnite oblasti očí. Gél v reakcii s vodou tvorí jemnú penu na tvári, čím odstraňuje make-up a hĺbkovo čistí pleť. Po tom,čo ste naniesli gél dôkladne na celú pleť, umyte tvár vodou a osušte uterákom. Ak chcete mať istotu, že pleť je naozaj čistá, naneste obľúbený toner na tampónik a tvár ním pretrite. Tento proces nám príde pre pleť účinnejší ako odličovanie s micelárnou vodou. Nebojte sa vyskúšať tento spôsob a verte, že si ho po chvíli zamilujete, zbavíte sa zbytočných vyrážok pleť sa vám odvďačí hebkosťou. Aloe Vera gél - Aloe vera je rastlina, o ktorej veľa ľudí vie, aké má pre našu pleť benefity, hlavne pokiaľ ide o problémovú pleť. Dostupných je naozaj veľa Aloe Vera gélov, no pri väčšine z nich nemáte záruku, že to, čo nanášate na pleť je skutočne Aloe Vera. Z našej skúsenosti vieme povedať, že najlepšie je zaobstarať si svoju rastlinku Aloe. Polievať ju stačí dvakrát za týždeň, no vyberte pre ňu miesto, kde bude mať dostatok denného svetla. Postupujte tak, že odstrihnete jeden z listov a rozpolíte ho. Vnútri uvidíte dužinu, čo je gél, ktorý nanášame na pleť. Buď vyrežte dužinku do pohára a následne naneste na pleť, alebo jednoducho iba postláčajte dužinu, aby z nej vyšiel gél a priamo z listu ho naneste na pleť. Nechajte pôsobiť na pleti cez noc a ráno dôkladne umyte vodou, vaša pleť by tak mala byť jemnejšia. Po viacerých použitiach dokáže Aloe odstrániť vyrážky a všeobecne zlepšiť pleť. Gél sa dá kombinovať aj s inými vecami, ako napríklad Tea tree oil, jogurt, med, kokosový olej a iné. Prikladáme aj obrázok, ktorý ukazuje, aká kombinácia je najlepšia pre váš typ pleti. 
https://pin.it/57sb3j4kydnedp
https://pin.it/5fpairw43mv6p7Ricínový olej Saloos - Tento olej je overený spôsob toho, ako si vybudovať krásne, husté mihalnice bez použitia chemických produktov. Postup je veľmi ľahký. Kvôli hustote ricínového oleja potrebujete len malú kvapku,ktorá vystačí na obe oči. Naneste olej každý večer pred spaním na riasy a poriadne v masírujte. Olej je neparfémovaný a tak oči absolútne nedráždi. Pokiaľ chcete, aby olej zabral aj na obočie, opakujte ten istý postup. Ricínový olej je výborný v tom, že pomáha mihalniciam a obočiu narásť do najväčšej možnej dĺžky a takisto podporuje rast nových rias, čiže riasy zahustí. Pokiaľ budete postup opakovať každý večer, už približne po týždni uvidíte rozdiel. Z vlastnej skúsenosti vieme tento olej iba odporučiť.  Náš typ je olej Saloos, ktorý je dostupný v drogériách dm za prijateľnú cenu 3,90€. Kvôli jeho prírodnému zloženiu viete,čo nanášate na riasy a tak sa nemusíte báť alergických reakcií ako pri niektorých nevydarených produktov na rast rias. Fľaštička dokáže pri pravidelnom používaní vydržať až pol roka, k čomu môžeme dodať, že za tú cenu sa bezpodmienečne oplatí vyskúšať, aj keby ste s olejom nemali byť spokojní.Zdroj foto: Archív značiek

Komentáre