Bešeňová Fashion Opening sa niesla vo veľkolepom štýle: Pozrite si veľkú módnu galériu

Na móle sa predstavili módne špičky zo strednej Európy. 7 návrhárov zo štátov V4 premenili Bešeňovú na “meku” módy. Ida Sandor exkluzívne pre tento večer ušila kolekciu luxusných plaviek, ktoré obecenstvo videlo po prvýkrát. Módne špičky sa stretli v srdci Liptova. Slovensko malo možnosť zažiť svetovú módu v Bešeňovej. Za týmto módnym projektom s medzinárodným presahom stojí skupina TMR v spolupráci s Lenkou Suchovou a režisérom Pavlom Pitoňákom.
Pre hostí bol pripravení bohatý program. Pozrite sa, kto sa všetko predviedol.

Nicollas Berenique - SLOVENSKO
Nicollas Berenique zabezpečuje najvyššiu kvalitu šitia pánskych oblekov na zákazku. Zakladá si na precíznej práci poctivého krajčírskeho remesla, spolupracuje s významnými dodávateľmi svetových výrobcov látok z Talianska či Anglicka, so značkami ako Lorio Piana, Ermenegildo Zenga, Scabal, Holland&Sherry a mnoho ďalších.

Jana Kuriľáková KURA collection - SLOVENSKO 
Jana Kuriľáková je mladá, úspešná Košičanka, ktorá prešla z interiérového designu do sveta módy. Vytvorila módnu značku Kura Collection a za necelých 12 mesiacov sa vďaka Instagramu z nej stala jedna z najznámejších insta-stylish lady. Udáva štýl, trend a tempo mladým dievčatám, ktoré chcú vyzerať štýlovo a výrazne. Jana je takzvaná instagramová kráľovna.


Eva Vontorová ETHER - ČESKÁ REPUBLIKA 
Eva Vontorová stojí za značkou Ether. Ether prišiel na scénu s nadčasovým designom, ktorý však nebol na úkor funkčnosti a kvality. A práve tieto tri vlastnosti robia z Ether doplnkov unikát. Pre luxusné rady kabeliek a opaskov sú vyrábané prvotriedne prírodne usne a ručné spracovávanie vychádzajú z tradičného remesla, ktoré naplno využíva a podčiarkuje vlastnosti materiálu. Designérka Eva Vontorová, ktorá za značkou stojí, absolventka pražskej UMPRUM a viedenskej Die Angewandte, založila Ether v roku 2010 a svojou reputáciou si vyslúžila portfóliom luxusných kožených doplnkov, pri ktorých tvorbe kladie dôraz na prvotriedne remeselné spracovanie. V roku 2014 sa mimo doplnkov začala venovať aj RTW kolekciám, s ktorými zažiarila nielen na Pražskom Mercedes- Benz Fashion weeku, ale veľký úspech zožala aj na Fashion weeku v Číne a najväčšej stredoeurópskej prehliadke designu Designblok. Prestížny Louis Vuitton City Guide zaradil Ether už po druhýkrát do svojhopražského výberu.

Edyta Jermacz - POĽSKO 
Edyta Jermacz je poľský návrhár zaoberajúci sa tvorbou dôležitej unisex módy s charakterom streetwear. Kolekcie sú plné rôznych farieb, tvarov a hlasných, vtipných výtlačkov, ktoré pomôžu vyjadriť svoj pôvodný štýl. Neobvyklé inšpirácie a techniky (vrátane 3D aplikácií) robia značku jedinečnou a presnou pre otvorených ľudí. Jej extravagancia je dych vyrážajúca. Edyta pôsobí na svetovej módnej scéne už niekoľko rokov a naposledy zožala veľký úspech v ďalekej Číne.


Noemi Braz NOEN DESIGN - MAĎARSKO 
Značka Noen design bola založená v roku 2016, avšak mladá designerka Noemi Bráz sa už zaoberala módou a so značkou cez študentské roky. Už aj vtedy mala vlastné, samostatné módnéeprehliadky a výstavy v Maďarsku, na Slovensku, ale aj v Čínskom Harbine, a v Londýne. Hlavnou misiou Noen je tvoriť nositeľné a variabilné oblečenie, ktoré predvídajú vo vytvorenom designerské prvky a dajú sa zabudovať do už existujúceho gardrobu. Dominantnou inšpiráciou je vždy pocit slobody, aby sme mali odvahu byť sami sebou a nedbať na sociálne očakávanie, ktoré zahŕňajú rám okolo individuality. 

Nela Slováková NEONKY (plavky)
Nelu Slovákovú si možno pamätáte z reality show Hotel Paradise. Kvalitu tohto programu asi nemusíme rozoberať, ale je fakt, že Nela sa tam zviditeľnila a následne rozbehla svoj biznis s plavkami, do ktorých  sa zaľúbila nejedna slovenská žena. Nela Slováková to proste vie. Sledujú ju muži aj ženy. Ženy, lebo by chceli vyzerať ak ona, a muži preto, lebo by ju chceli mať doma. Toto berte s nadsádzkou, ale je pravda, že na jej fotky sa proste dobre pozerá a jej úspech spočíva v tom, že sa na nič nehrá. A vie sa predať. No a rovnako ako seba, vie predať aj to, s čím obchoduje. Prevažne sú to plavky, ktoré sama navrhuje, ale aj iné oblečenie ako šaty alebo body. 

Ida Sandor – SLOVENSKO   (plavky)
Ida Sandor exkluzívne pre tento večer ušila kolekciu luxusných plaviek, ktoré obecenstvo uvidí po prvýkrát. Módna návrhárka Ida Sandor tvorí a pôsobí v Košiciach. Venuje sa prevažne individuálnej tvorbe na mieru pre konkrétnu klientku. Svoje kolekcie prezentuje na prestížnych módnych akciách na Slovensku aj v zahraničí. Jej tvorba je nadčasová a originálna. Modely sú minimalistické, strohé, plné geometrie, ktoré ale majú do detailov premyslený strih. Pri práci používa len tie najkvalitnejšie materiály, ako sú hodváb, kašmír, koža a kožušiny. Na stránke môžete nájsť množstvo ženských, štýlových a nadčasových kúskov.


Súčasťou veľkej módne udalosti sme boli aj my. Pre hostí sme si pripravili perfektné beauty boxy plné prekvapení.


Pozrite si našu veľkú módnu galériu nižšie. 


Galéria článku

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Bešeňová Fashion Opening

Komentáre