Autenticita

Povedala by som, že jednou z mojich základných hodnôt, je autenticita. Už len, keď to vyslovím, alebo niekde vidím toto slovo, vibruje mi celé telo a cítim nadšenie.

Autenticita má takú jedinečnú vibráciu ako Urán. Rovnako aj všetci jeho potomkovia v sebe nesú tento kód. ( Tam, kde máte Vodnára a Urán sa skrýva vaša pravda, vaša autenticita a pravé Ja )

Ja mám Venušu vo Vodnárovi, a pretože Venuša predstavuje naše hodnoty a priority, preto je práve ona pre mňa odrazom pravdy a môjho skutočného Ja.

Celkom dávno som sa rozhodla, začať kráčať cestou Autenticity, avšak bolo mi jasné, že je to cesta, ktorá potrvá celý život. Dennodenné rozhodovanie na základe hlbšieho a hlbšieho poznania seba. Neustála zmena a osobný rast.


Byť Autentický, čo to teda znamená?

Je to o tom nájsť spôsoby, ako sa priblížiť k vnútornej pravde svojho ducha. Násjť ich v každej jednej maličkosti.

Toto je obzvlášť skvelá prax pre ľudí, ktorí mali v detstve obmedzené možnosti výberu, takže konečne môžu cítiť určitú slobodu.


Znie to dobre, však?

Prepnúť sa do autenticity, ale nie je také ľahké, ako sa zdá, pretože musíte začať odznova, vo všetkom vo svojom živote. Začnete si pokladať nové otázky a pýtať sa sami seba, čo skutočne chcete. Potom nájdete pravdu v odpovediach a napriek strachu, alebo výčitkám sa jednoducho odovzdáte zmene.


Znie to zložito? Je to uskutočniteľné.


Musíte však prijať skutočnosť, že neexistuje žiaden konečný bod a toto je celoživotná prax. Každý deň je jedinečným životným zážitkom, ktorý môžete prežiť hlbšie v transparentnosti a sebaprijatí.

Aj tým najmenším každodenným sústredením a odhodlanosťou sa vibračne priblížite aspoň o kúsoček bližšie k sebe, a to je presne to, čo stačí. Taktiež si začnete transformovať vaše energetické pole a priťahovať si do vašej skúsenosti ľudí, ktorí majú súlad s tým, čo robíte a sú viac stotožnení s pravdou ako takou. Tiež si začnete zlepšovať svoje vzťahy a všetky ostatné prepojenia. Je šanca, že si začnete priťahovať ľudí, ktorí vás za to budú obdivovať a budete ich inšpirovať v hľadaní pravdy v ich vnútri. A to je podľa mňa ten najkrajší výsledok z vašej vlastnej transformácie. :)


Ako teda začať?


Malé krôčiky!


• Začnite si zvykať na to, vedieť sa rozhodovať.


- Čaj alebo káva, alebo vôbec nič -?

Možno si uvedomíte, že ak ráno, v kuchyni zavriete oči a predstavíte si svoj ranný nápoj, zistíte, že by vám nemusel čaj alebo káva chutiť a radšej by ste si dali vodu s citrónom, alebo horúce latte.


- Čo by si rád jedol?

- Páči sa vám šálka, z ktorej ráno pijete? Pácia sa vám vaše papuče, posteľná bielizeň, farba laku na nechtoch, kryt telefónu, spôsob úpravy vlasov? Dať rúž na pery, alebo nie, nalíčiť sa, alebo nie? Nastriekať si parfum, alebo ponechať vôňu mydla, alebo sprchového gélu … každý detail má vždy niekoľko možností a vždy je niečo, čo vibruje najsilnejšie, alebo o trošku viac, ako ostatné.


Možno sa vám zdá smiešne premýšľať takýmto spôsobom. Ale tieto cvičenia vás preberú do uvedomenia si, že mnohí z nás žijeme vo svete, v ktorom sa vyberá za nás, je nám niečo darované, alebo sme sa prispôsobili daným okolnostiam. Uvedomíte si, koľko vecí ste si nevybrali sami, alebo by ste si teraz vybrali inak. Ale tieto vopred alebo nevhodne vybrané veci sú okolo nás a dotvárajú našu vibráciu a formujú to, kým sme a ako pôsobíme na ostatných. Časom uvidíte a pocítite, isté zmeny smerujúce k autenticite a budete sa cítiť skvelo. A budete sa čudovať, prečo ste to doteraz nerobili. :)


Nebojte sa zmeny – je to prirodzený proces rastu


Nežiadajte ľudí o povolenie byť sami sebou.

- Niekedy si myslíme, že potrebujeme vonkajšiu konfirmáciu toho, aké rozhodnutia vo svojom živote robíme. Máme potrebu poradiť sa, alebo nechať si to odsúhlasiť. V podstate chceme niekoho, kto nám povie, že je to dobrý nápad, alebo správne rozhodnutie.

Ale v tomto cvičení je to presne naopak. Je potrebné vybrať si seba a svoju pravdu, aj napriek tomu, že s tým niekto iný nie je v súlade a nesúhlasí. Samozrejme, že budete riskovať aj kritiku, alebo odpor istých ľudí, ale verte mi, že ten nikdy nezmizne, nech robíte čokoľvek na svete. A ak viete, že vždy bude polarita, tak prečo sa radšej nevybrať cestou, ktorá je v súlade s tým, kým naozaj sme. V podstate nie je čo stratiť. Dokonca, použijem jedno pravdivé klišé – čo je tvoje, to ti nikto nevezme a kto k tebe patrí zostane s tebou. Ostatok bol iba dočasný. ♥


Po istom čase vo vibrácii autenticity sa stane silnou súčasťou vás, dokonca tak veľmi, že automaticky budete schopní odísť z každého okamihu, aj od osoby, ktorá nepríjme vaše autentické Ja.

Keď v budúcnosti urobíte rozhodnutie, ktoré už s vami nevibruje, nebudete sa cítiť dobre a nebudete už schopní ísť proti sebe. Nikto vás nestrhne z vašej cesty a všetko, čo nebude vibrovať na vašej vlne sa od vás odrazí.


Jedna super vec, ktorú získate v tomto procese je krásne otvorená 3. čakra – Solar Plexus, ktorá ako jediná nereaguje na nič iné, ako na pravdu a autentické činy. ♥♥ Nech sa vám darí


Vaša

Altair ~

Komentáre