Ariana Grande sa tajne vydala! Kto je jej vyvolený?

Americká kráska Ariana Grande patrí medzi najúspešnejšie speváčky súčasnosti. V minulosti už síce bola zasnúbená,  no pred oltár sa napokon dostala až teraz. Ak by ste čakali okázalú svadbu, budete sklamaní. Ariana totiž pozvala len hŕstku najbližších.

Väčšina hollywoodskych hviezd dokáže svoj svadobný deň poriadne speňažiť. Nájdu sa však aj také mená, ktoré sa rozhodnú pre svadbu v utajení. Čerstvým príkladom je 27-ročná speváčka Ariana Grande, ktorá sa vydala za Daltona Gomeza len po pár mesiacoch vzťahu. 

Dvojica si sobáš zorganizovala v dome Ariany Grande v kalifornskom meste Montecito. Na svadbe bolo len 20 ľudí, čo re magazín People potvrdil hovorca speváčky. "Bolo to malé a intímne. Pár a ich rodiny boli šťastím bez seba. Ariana aj Dalton milujú Montecito a trávia tu veľa času. Bolo tak prirodzené, že sa zosobášia v tomto krásnom historickom dome."


Kto je vlastne Dalton?
Po boku talentovanej brunetky by zrejme väčšina čakala nejakého jej kolegu zo šoubiznisu, Ariane však padol do oka realitný maklér Dalton Gomez. Speváčka ho spoznala krátko pred pandémiou koronavírusu, kedy hľadala svoj nový dom. 

Chodiť spolu začali ešte v januári roku 2020, no verejne sa ukázali až o pár mesiacov neskôr vo videoklipe k skladbe Stuck With U, ktorú Grande nasievala spolu s Justinom Bieberom. Zásnuby dvojica ohlásila ešte v decembri minulého roku, no k svadbe sa už nijako viac nevyjadrovali. To, kto bol na zozname pozvaných hostí a aké mala Ariana vo svoj veľký deň šaty ostáva zatiaľ otázne. 

Zdroj foto: instagram.com/arianagrande/ 

Komentáre