Horoskop na tento týždeň: Čo vás čaká podľa vášho znamenia?

Milí čitatelia, ako iste viete máme tu približujúcu sa energiu Zatmenia, ktoré prebehne 30.4.2022 v Znamení Býka. O tom aké energie bude mať kolektívne sa dočítate v článku o ňom. Všeobecne to nie je najsilnejšie Zatmenie pre špecificky našu krajinu a preto, to celkovo nemusíme cítiť tak signifikantné ako pri tých, ktoré boli a budú u nás viditeľné. No Býk reprezentuje našu Zem, celú hmotu, realitu a fyzickú rovinu, preto si celkovo myslím, že globálne bude mať väčší význam , ako si uvedomíme. Najviac budú dotknuté fixné znamenia a teda Býk, Lev, Vodnár a Škorpión. V týchto Horoskopoch sa pozrieme konkrétne na osobnejšie témy, ktorým by ste mali v toto obdobie- cca aspoň 10 dní pred a po zatmení, venovať pozornosť. Budú špecificky doplnené posvätnými kódmi a geometriou, ktorých odkaz ak ako isté ID urobíme – spustíme tým reťazec pomoci pre celý svet. Horoskopy si vždy čítajte na celé Kozmické ID – ASC, Mesiac a Slnko.

Baran
Vám sa bude zobrazovať kód 50 čo je emfáza na kruhy svetla. Energetické centrá a práca s čakrami a meridiánmi. V tomto pointe to naznačuje, aby ste sa začali o tieto centrá zaujímať a pracovali na ich sile, a čistote. Aby ste sa o nich naučili čo najviac a vedeli ich použiť, aby ste chápali ktoré aktivity, myšlienky, emócie a činy majú na tieto centrá dosah a čím si ich môžete oslabovať. Vaše telo vám poďakuje. Pomôžete si geometrickým tvarom kruh, ktoré spojíte pod seba ako reťazec. Poprípade reťazcom farieb reprezentujúcich systém čakier.

Býk
Pre vás bude podstatné cez Zatmenie vo vašom znamení si plne uvedomiť, že načrtávate novú éru, kde prestane vládnuť program ´´ kto z koho ´´ a ´´ kto má moc nad kým! ´´ To vy nás môžete dostať do roviny jemnosti, jednoty, súcitu a spolutvoriteľstva. Môžete to preformovať na ´´ sila smerovaná do ´´ a tu leží vaša misia na aspoň 18 mesiacov, ktorá naplno začína teraz. Kolektív potrebuje Býkov, ktorí sú ochotní meniť dominanciu na tvorenie spoločne. Váš kód je 14 a geometrickým tvarom pre vás je Merkaba, kvet života a zlatá špirála.

Blíženec
Pre vás sa ukazuje číselný kód 34 ktorý reprezentuje zjednotenie s prúdom. Stav bez odporu, preto neriešte nič silou ale spoľahnite sa na Vesmír, na jeho prirodzenú múdrosť a načasovanie. Buďte hlavne prítomný v okamihu – tu a teraz a užívajte si všetko čo sa vám deje. Potrebujete vyplaviť z vašej mysle presvedčenie, že pre všetko čo chcete urobiť, neexistuje dostatok času. Avšak iba ste sa v tom zamotali, nemusí to byť vaša realita. Toto Zatmenie po vás chce, aby ste proste boli. Váš geometrický tvar je 5-cípa hviezda v pentagóne.

Rak
Pre vás má Zatmenie špeciálny odkaz, priblížte sa k Božskej Myšlienke. Váš kód je 35 a geometrický symbol na túto energiu je dodecahedron, ktorý stelesňuje ženskú existenciu v našom svete, éter a pránu. Bude pre vás esenciálne sa spojiť so svojim dychom a vedome a spojiť sa so svojou životnou silou. Predstavte si ako vypúšťate koncept duality, separácie, a samoty. A predstavujte si, ako sa dualita a separácia uzatvára v každej živej bytosti a kolektívne vnímame zjednotenie.

Lev
Pre vás je odkaz jasný, oslavujte všetken existujúci život a všetky jeho formy. Objímte čo najviac ľudí, a iných žijúcich bytostí, aby ste precítili liečivý dotyk a zámer. Spojte sa so svojim vnútorným svetlom a žiarte ho cez seba pre všetkých. Vizualizujte si zlaté svetlo, ktoré lieči každého srdce a otvára nás všetkých k láske a rešpektu voči životu samotnému a celkovej existencií. Vašim kódom je číslo 10 a Sveteľná Majsterka Quan Jin, Isis či Matka Mária. Ktorá vám pomôže vo vašom snažení prehĺbiť vieru.

Panna
Pre vás sa ukazuje Zemský Grid s číselným kódom 58, ktorá evokuje vedomie tejto našej planéty Zem. Ktorú podporuje geomancia, linky a jednotná teória poľa. K tomuto pointu patrí špecifický geometrický tvar dodeca-icosahedron ktorý upriamuje našu pozornosť na priateľstvo, komunitu a zdieľané kolektívne nevedomie. S týmto vedomím vás Vesmír vyzýva, aby ste sa zamysleli nad tým ako pohybujete svojou energiou a ako si zhmotňujete v kvantovom merítku, čo z vás skutočne ide, aká frekvencia? Môžete zmeniť miesto bývania, ľudí okolo seba a preskočiť jeden stupeň svojho vývoja.

Váhy
Vám Zatmenie prináša veľký kľúč k tranzícií, vašim kódom je 32 a geometrickým tvarom je Phi Kvet usporiadaný do dokonalosti. Nečudo. Každopádne v tomto princípe je obsiahnutá expanzia, ktorú potrebujete obsiahnuť. Je načase zakoreniť sa v myšlienke, že v tejto existencií je ešte oveľa viac ako si myslíte, že je. Svoje hranice môžete prekonať nespočetne krát. Otvorte sa slobode, vášni aj radosti. Čaká vás neustály prechod z temna do svetla a naopak. Nížina vystrieda výšinu a tak to má byť. Nehľadajte permanentnosť. Ak dokonalý kvet raz odumrie.

Škorpión
Pre vás má Zatmenie silnú úlohu a tou je odbremenenie kolektívu od hanby, osočovania a viny. Bude vám pri tom asistovať Vesmír cez číselný kód 16 a dodá vám silu symbolom, ktorý obsahuje celý Vesmír -  Sri Yantra. Je poskladaný z 9 trojuholníkov a je veľmi silný a magický symbol. Pomocou neho môžete vyrovnať svoje karmicky naplánované vyrovnávania dlhov, sľubov a prísah. Môžete si však teraz pomôcť aj v prítomnosti so situáciami, v ktorých cítite neprávo a krivdu. Môžete aj meditovať na jadro vašej bolesti a potom ju pustiť do zapadajúceho Slnka.

Strelec
Energia Zatmení vás smeruje k číselnému kódu 41 kde si budete schopný otvoriť svoj tok súcitu. Budete vedení, aby ste kolektív držali cez svoju vnútornú vyzretosť a priniesli hlbšie pochopenie všetkým, že sa jeden v druhom odrážame. Že sme rovnakí a závislí jeden na druhom. Budete mazať myšlienkový kód nezávislosti – pretože neexistuje. Je to vykonštruovaná myšlienka ktorá kŕmi princíp slepého ega, že sa dá existovať v celkovej samostatnosti. Vy skrz seba môžete zakoreniť pochopenie, že najmenšia akcia ovplyvňuje celistvosť.

Kozorožec
Vám Zatmenie prináša silný geometrický útvar ktorý sám o sebe je extra silným vodítkom. Je ním Merkaba, čiže dva pretínajúce sa tetra-hedrony. Tento symbol rastúceho vedomia, multidimenzionálneho cestovania a nanebovstúpenia vás môže už dlhšie prenasledovať v dennom živote. Číselný kód tohto obdobia pre vás je 12 a čierno biela kombinácia farieb. Môžete sa rozhodnúť pre akúkoľvek cestu, akou použijete túto energiu, každopádne ju použite s vedomím pozitívnym zámerom pre svet , spôsob zharmonizovania pre mužskú a ženskú energiu aby sme ako pohlavia nestáli viac proti sebe, no mali spoločnú víziu našej evolúcie.

Vodnár
Vás bude sprevádzať krásny kód 53, ktorý vám dovoľuje ísť v našom Vesmíre do extrémnych dĺžok. Váš symbol je nekonečnosť a otvorením svojich prirodzených schopností telepatie, a prácou s vyššími energiami – frekvenciou a svetlom, môžete kolektívne pomôcť nie len sebe ale celkovému kolektívu. Prestavenie vibrácií toho čo už poznáme a prekročili sme individuálne aj všeobecne bude primárne vo vašich rukách. Prstom si môžete aktivovať symbol infinity na svojom čele a prepojiť sa do vyšších sfér pre odpovede a vedenie.

Ryby
Pre vás energia Zatmenia ukazuje smerovanie spojenia k Vyššiemu Ja. K tomu vám pomôže dokonalý symbol Antakarana , ktorý má svoje vlastné vedomie, ktoré pomôže expandovať tomu vášmu. Tu nájdete všetky odpovede na svoje otázky. Číselný kód vám bude pomáhať 26, ktorý vás prepojí tam kam potrebujete ísť a čo je pre vás dôležité vedieť. Vytlačte si tento symbol a kedy koľvek sa naň pozriete pripomeňte si spojenie medzi vami a duchom.

Pripravila

www.altairastrology.com


Komentáre