Čo priniesol posledný týždeň? Pozrite si aktuálne novinky

Prinášame vám prehľad najzaujímavejších vecí tohto týždňa.

Lady Gaga a jej nová značka
Lady Gaga tento týždeň potvrdila, že spúšťa svoju vlastnú líniu makeupu- Haus Laboratories. Tento týždeň prezradila viac o produktoch, ktoré výjdu pod jej značkou. Budú zamerané na žiarivé tóny. Ponúkne rúž, očné tiene a viacúčelové produkty. Produkty sú všetky vegánske a každý z nich obsahuje všestranný tekutý prášok.

Ed Sheeran si na novom CD zaspieval po boku Eminema a 50 centa
Ed Sheeran vydal nové CD No. 6 Collaborations Projekt. CD sa chváli spoločnými singlami s niekoľkými hviezdnymi interpretmi, medzi ktorých napríklad patrí Cardi B, Bruno Mars, Justin Bieber, Eminem alebo 50 cent. Ed Sheeran si priznal, že sa mu splnil sen. Vždy chcel vydať CD so spoluprácami.

Nový Leví kráľ. Titulnú pieseň naspievala Beyonce
Beyonce tento týždeň zdieľala nový teaser k filmu Leví kráľ. Duet „Can You Feel The Love Tonigh pôvodne zložil a naspieval Elton John a Tim Rice. Speváčka naspievala remake spoločne Donaldom Gloverem.

Miley Cyrus rozzúrila fanúšikov, kvôli odkazu na Instagrame
Miley Cyrus opäť provokuje. Tentokrát sú terčom jej vlastný fanúšikovia. Čo vyvolalo vášnivé emócie? Americká speváčka totiž nedávno zdieľala fotku, kde bolo napísané: „Panenstvo je spoločný výmysel.“ Kontroverzné slová rozdelili fanúšikov na dva tábory. Niektorým to prišlo hnusné, iný za to Miley chválili. 

">

Aká novinka zaujala vás? Nechajte nám odkaz pod článkom.

Zdroj foto: Instagram, web


Komentáre