Ako si správne vybrať partnerov podľa horoskopu: Pozrite sa, koho by vám vybrali hviezdy

Už takmer všade na internete nájdete články, ktoré znamenie sa hodí k druhému. Na týchto vyjadreniach sa astrológovia iba smejú, pretože vyberať si partnera podľa slnečného znamenia je ako si vyberať svoju polovičku podľa farby vlasov- absolútne nedostatočné a zavádzajúce.

Slnko nám predstavuje kam v živote smerujeme ako vedomé bytosti, a kým sa stávame počas celého života, avšak na vzťah treba viac ako vedomú myseľ a ego. Aby partnerstvo fungovalo, musíme vedieť odborne zhodnotiť celý horoskop. Dôležitou zložkou je ascendant. Vychádzajúce znamenie nás navedie do minulosti, ranného detstva, kde sa vyformoval základ životného postoja, názory a prístup k vonkajším vnemom. Je to to, kým naozaj sme za oponou ega.

Poloha mesiaca nám poskytne napojenie na citové potreby druhého človeka, túžby, emócie, želania a kapacitu prepojenia sa emočne aj s vami. Ak chcete mať dobrý vzťah s kýmkoľvek, musíte nakŕmiť Mesiac. Zabudnime nachvíľku na znamenia a sústreďme sa na kombinácie planét. Musíme poznať planéty, kým spoznáme znamenia. Teda nepremýšľajte nad tým aký sú barani, ale uvažujte nad tým, čo vám prinesie Mars. Ako si rozumejú Venuša a Mesiac? Čo tak Venuša a Saturn? Venuša a Urán?

Už z prvého pocitu môžeme cítiť rozdielne vibrácie. Existuje kód, ktorý poukazuje na harmonické spojenia a tie menej ideálne. Podotkla by som, že v spirituálnom ponímaní neexistuje nikto, kto by bol pre nás nevhodný. Existuje iba súlad s vedomím a nesúlad s vedomím. Ak sme vedome stotožnení s tým čo vidíme, na druhej osobe nepociťujeme žiadny alebo minimálny odpor. Akonáhle stretneme človeka, ktorý nám ukazuje niečo s čím sme nestotožnení, vytvára v nás odpor, a tým pádom odmietanie a konflikt.

Na všeobecnej úrovni neexistuje človek, ktorý je lepší alebo horší. Žiadne tabuľky a ani okultné vedy vám s týmto nepomôžu. Každá jedna osoba na tomto svete dokáže byť našim partnerom. S každým novým človekom sa nám otvárajú nové možnosti učenia sa, rastu a sebaprijatia. Vzťah je vlastne iba výsledkom nulového odporu.

Túžba nájsť ten správny vzorec ako si vybrať partnerstvo, je len túžba vyhnúť sa sklamaniu a bolesti. Avšak, ak prijmeme fakt, že bolesti sa nedá vyhnúť, otvoríme sa ľuďom aj sami sebe do úplne novej miery, tým pádom naturálne pritiahneme lepšie a šťastnejšie vzťahy. Najlepšou cestou ako na to, je vytvoriť si svoj život taký, aby nám denne prinášal radosť.

Ako ste na tom vy? Spoliehate sa pri výbere partnera na hviezdy? 

Zdroj foto: unsplash.com

Pripravila pre vás:
IG: AltairAstrology
FB: AltairAstrology
WEB: www.altairastrology.zohosites.com
@ AltairAstrology@gmail.comKomentáre