Ako si vybrať dokonalý make-up presne pre vás? Vieme to!

Každá z nás už vyskúšala niekoľko najrôznejších make-upov, ktoré sľubovali perfektnú pleť. Povedzme si ale na rovinu, že nie všetko, čo má skvelú reklamu, tak funguje. Ako si teda vybrať make-up, ktorý sadne vašej pleti bez ohľadu na trendy? Držte sa týchto bodov.

Vyhnite sa nákupom cez internet. Make up si v prvom rade musíte vyskúšať na vlastnej koži. Online nákupy v tomto prípade neprichádzajú do úvahy.

Trendy. Určite je dobre trendy sledovať a mať prehľad. Nie je ale úplne nutné, slepo sa nimi riadiť. Musíte si nájsť váš top produkt, ktorý vám bude úplne vyhovujúci a to bez ohľadu na to, či je in tento rok alebo bol minulý.

Svetlo. K skúške správneho odtieňu je nutné najlepšie svetlo. Ak ho nenájdete tam, kde si make up vyberáte, nebojte sa poprosiť o tester, ktorý si v klude vyskúšate v pohodlí domova.

Testujte priamo na pleti. Trik s testovaním správnej farby na zápästí je síce fajn ale predsa len má vaša ruka iný odtieň ako vaša tvár. Len tak zistíte, či je tento make up vás favorit pre túto sezónu.

Výber dokonalého make-upu je beh na dlhú trať. Určite sa nikam neponáhľajte a dajte si záležať. S make-upom je to podobné ako s parfémom. Akonáhle nájdete "ten váš", máte vyhraté na niekoľko rokov.

Komentáre