Francúzska manikúra ako od profíka: Postačí vám k tomu tento jednoduchý trik

Francúzska manikúra sa pomaly ale isto vracia do módy. Nemusíte však hneď zamieriť do kozmetického salónu, aby ste si ju mohli dopriať. Podľa užívateľky TikToku, ktorá si hovorí Nailzkatkat, vám k takmer dokonalej francúzskej manikúre postačí jednoduchý trik, ktorý môžete smelo vyskúšať v domácich podmienkach. A výsledok bude aj tak dokonalý!

Tento fígeľ zvládnu aj tí, ktorým sa trasú ruky a ich predchádzajúce domáce pokusy o francúzsku manikúru skončili katastrofou. Potrebujete k tomu jediné - silikónová pečiatka na nechty, ktorú kúpite v bežných e-shopoch.

Ako si zafarbiť špičky nechtov?
Na pečiatku nanesiete malé množstvo laku, ktorý si prajete použiť na špičky nechtov. Fantázii sa pritom medze nekladú. Kým klasická francúzska manikúra pracuje s bielou, mimoriadne trendy sú v súčasnej dobe neónové aj pastelové farby, ktoré vkusne doplnia ružovkastý základ.

Potom už len stačí zapichnúť necht do pečiatky a za niekoľko sekúnd máte hotovo. Nailzkatkat poukazuje, že trik najlepšie funguje s dlhými nechtami, ale nemusíte sa ho báť použiť ani pre nechty kratšie. Veľa šťastia!

@nailzkatkat

Quick & easy!✨ #fypシ #nailtutorial #nailvideos #nailtok #gelxnails #nailzkatkat

♬ I'm A Survivor - Reba McEntire

Komentáre