Ako si previbrovať vodu

Milí čitatelia, dnes by som vám rada predstavila jednu techniku ktorá vám markantne dokáže pomôcť zmeniť svoju vibráciu.


Určite viete a mnohí z vás ste počuli, že Voda je jediný Element, ktorý sa extrémne prispôsobí svojmu okoliu. Avšak toto je pravda nielen fyzicky, ale aj vibračne. S istotou ste už videli laboratérne pokusy s vodou, ktorá pod vplyvom rôznych vibrácií – emócií zmenila svoj tvar. Voda má dokonca aj pamäť a dokáže udržať imprint toho čo sa v nej odohralo.

Samozrejme, keď sa pozrieme na Zverokruh Vodné Znamenia Rak Škorpión a ryby nikdy nič nezabudnú, emočne si spomenú na všetko a vedia sa dobre pohrabať v minulosti. Celkovo majú silný vmen pre cit a menia podľa toho kto sa v ich okolí nachádza. Sú vibračnými špongiami pokým sa nevedia preladiť svojou vôľou.


Takže som si povedala, že s vami prejdem moju obľúbenú techniku, ako si previbrovať doma vodu :)

Avšak pozor toto je najsilnejší spôsob, ako si drasticky môžete zmeniť vlastnú frekvenciu, a ak to, čo budete skúšať je pre vás veľký krok – môžete sa cítiť nepríjemne alebo vám môže prísť zle. Ale nebojte sa a pokračujte, kým sa nepreladíte do stavu, že vám bude super! :)


I. Nakódujte Vodu Hudbou a vypite ju– Postavte fľašu alebo džbán vody vedľa reproduktora a pustite jej hudbu, ktorá je na niečo zakódovaná : Tzv Vysoko frekvenčná hudba s vysokými Hz napr 420Hz a vyššie. Niektoré skladby sú rovno aj naprogramované na isté orgány, spánok alebo inú problematiku, vy si vyberte to, čo vám vraví intuícia, že je tu a teraz pre vás najlepšie. A nebojte sa posunúť vlastné hranice prvotného odporu – vtedy viete, že naozaj idete ďalej než momentálne ste.


II. Nakódujte si Vodu Myšlienkami : Ak chcete mať vec viac pod kontrolou a nechcete si púštať Hudbu, skúste vlastné myšlienky a svoju vlastnú emóciu. V deň kedy sa cítite lepšie ako obvykle alebo máte príjemne či dobre naladené myslenie chytte do rúk fľašu z vodou a preneste túto energiu do nej svojim fokusom. Môžete si aj predstaviť niečo alebo niekoho koho ľúbite a následne túto vodu vypite.


III. Vhoďte si do fľaše kryštál.

Najlepším riešením je Biely Kryštáľ, Ruženín, Citrín a Ametyst. Týmito kameňmi nemôžete nič pokaziť a uvidíte, že aj keď necháte vodu v džbáne dlhodobo, nebude slizká a ani sa nepokazí.


Takto môžete nakódovať vodu na akýkoľvek účel a kľudne s ňou aj poliať kvety, aby sa im lepšie rástlo alebo ju ponúknuť svojmu domácemu zvieratku a uvidíte, ako sa zachová :)

Taktiež môžete nabiť vodu láskou a dať ju svojmu partnerovi ;)



Vaše pokusy a výsledky nám kľudne píšte do Fóra ♥





Pripravila AltairAstrology.com

Komentáre