Ketónová diéta - ako funguje a na čo sa treba pripraviť?

Potrebujete schudnúť, alebo sa bojíte nepohodlia, hladu a cvičenia? Podobné pocity zažíva väčšina ľudí, ktorí o chudnutí premýšľajú. Nič takého vás tu však nečaká. Práve preto má diéta KetoMix, uznávaná nielen mnohými známymi tvárami, úspech.

Dôležité je chudnúť tuk a nie svaly
Problémom väčšiny redukčných diét je fakt, že pri nich telo stráca až 40 % svalovej hmoty. Svaly sú však hlavnými spaľovačmi tukov. Telo sa preto po skončení diéty nedokáže, vďaka úbytku svalov, vysporiadať s rovnakým množstvo energie ako pred diétou, a tak logicky prichádza jojo efekt. KetoMix diéta je však založená na úplne inom princípe. Pri jej dodržiavaní chudnete iba vaše tukové zásoby a väčšina svalovej hmoty zostáva zachovaná. Pýtate sa, ako je to možné?

Sledujte si príjem cukrov
KetoMix využíva jednoduchý princíp chudnutia, ktorý funguje na každého bez rozdielu veku či pohlavia. Keď kontrolovane obmedzíte vo svojom jedálničku príjem sacharidov (teda cukrov), v tele nastane úplne prirodzená biochemická reakcia. Chýbajúce cukry telo začne nahrádzať ketónmi, čo sú látky, ktoré si samo vytvorí z vášho uloženého tuku. To znamená – obmedzíte cukry a ak máte zásoby tuku, telo ketóny použije ako náhradný zdroj energie. Tým pádom chudnete iba tuk a nie svaly. Vaše kilá teda začnú ubúdať. Rýchlo a bez najmenšej námahy. 

Cukor je aj tam, kde by ste ho nečakali
Než sa do ketónového chudnutia pustíte sami a bez pomoci, dobre si všetko naštudujte. Vylúčiť zo stravy sacharidy totiž neznamená vynechať iba sladkosti. Sacharidy obsahujú napríklad aj zemiaky, ryža alebo pečivo. Nájdete ich v ovocí aj zelenine. Obsahujú ich dokonca aj niektoré čaje. A to už vôbec nehovoríme o jogurtoch či zdravo sa tváriacich produktoch, ktoré sú v obchodoch plné regály.

KetoMix diéta vám poskytne všetko, čo na chudnutie potrebujete
Ak chcete chudnúť naozaj efektívne a bez toho, aby ste pravidlá diéty museli zdĺhavo študovať, zverte sa do rúk odborníkov. Diéta vám poskytne jedlá na celý čas chudnutia. Po ruke budete mať výživové poradkyne, ktoré vám zdarma odpovedia na všetky vaše otázky. Vyberať si budete zo širokej ponuky jedál – od kokteilov cez proteínové tyčinky, kaše či pudingy až k omeletám a polievkam, pečivu alebo cestovinám. Chuť na sladké zaženiete perníkom, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémami. Dovoliť si môžete aj pohárik KetoMix vína denne a k nemu na chuť proteínové nachos, čipsy alebo hrsť ľubovoľných orieškov. 

Prečo chudnúť s KetoMixom?
Chudnete rýchlo, pohodlne, bez hladovania a cvičenia.
Chudnutie je účinné a bez jojo efektu. 
KetoMix jedlá neobsahujú pridané glutamáty a chemické prísady.
Jedlá sú vhodné aj pre celiatikov alebo vegánov. 
Zdarma získate podporu výživových poradkýň, a to počas celého trvania diéty. 
Informácie a všetko potrebné nájdete prehľadne spracované na www.ketomix.sk.
Jedlá objednáte poľahky z domova a všetko pohodlne a diskrétne dorazí až k vám. 

Zdroj foto: TS Ketomix


Komentáre