Týždenný horoskop: Chcete vedieť, čo vás tento týždeň čaká?

Tento týždeň je signifikantný hneď pre viacero bodov. Máme retrográdny chirón a teda sa dá povedať, že sme v plnom retrográdnom období a všetky energie sú znásobené, silnejšie a majú hlbší dopad na našu psychiku. Tento týždeň sa nám Venuša presúva do panny a máme na oblohe nedostatok elementu vzduchu. Takže tým, že prevláda element vody, strácame racionálny pohľad na veci a orientujeme sa emóciami, tento fakt už trvá dlhšie ale vždy pred zmenou elementov sa znásobuje. Máme pocit, že aj menšie veci vnímame veľmi osobne, subjektívne a sme viac citlivejší na detaily. Je však najlepšie obdobie pre vzťahy a umenie. Kreativita aj cez august bude silná, no Venuša v zemi v predstihu vraví aj o tom, že nebude všetko iba zábava ale hlavne aj práca a makanie na sebe samom v oblasti financií, zdravia, krásy a romantických vzťahov. Takže vyhrňme si rukávy a poďme spolu do práce.

Baran
Vám sa môže dariť vďaka Venuši v panne usporiadať si záležitosti na svojom pracovnom stole, ktoré ste mohli odkladať už veľmi dlho. Budete mať možnosť uchopiť nové skúsenosti alebo sa zlepšiť v tom čo robíte, pretože budete cítiť vnútornú túžbu stať sa šikovnejšími majstrami. To čo už viete dobre, budete robiť perfektne. Môžete očakávať nárast práce a teda aj zárobkov. Zvýšite pozornosť na svoje zdravie a všetko čo vás poprípade trápi sa ľahšie vyrieši v tomto čase.

Býk 
Venuša vám prináša možnosť zárobku z kreatívnych nápadov, teraz ich môžete mať dokonca niekoľko a bude vhodné do nich aj investovať. Ak chcete obrátiť hobby na prácu alebo svoju profesiu, toto je jeden z tých momentov. Nebojte sa investovať aj do romantiky, ak sa vám nejaká bude zdať dosť silná, dajte jej šancu a je možné, že aj z krátkeho románika sa vám vybuduje vzťah, ktorý môže mať dlhodobú perspektívu.

Blíženci
Teraz bude pre vás vhodné obdobie investovať do domácnosti, prerábania, upratovania, maľovania a dekorovania. Práca vám môže ísť od ruky a všetko čo treba doma opraviť bude opravené raz dva. Dá sa predpokladať, že ak máte doma deti alebo viacero členov rodiny, všetci si budú k vám chodiť po radu, alebo sa ocitnete u známych opravovať alebo skladať niečo v ich domácnosti. Ak plánujeme predaj či kúpu hmotných vecí či domu, tak teraz.

Rak 
Budete sa vedieť lepšie vyjadriť, skvele si naplánovať veci a vypratať si myseľ. Toto je čas na plánovanie vášho kalendára a triedenie priateľstiev. Ak máte auto, bicykel alebo korčule je vhodný čas na ich opravu či vylepšenie. Ak plánujete cestovať všetko dáte do posledného detailu. Vaše hranice povedať ľuďom nie budú ostrejšie a aj vaša komunikácia jasnejšia a stabilnejšia. Skvelé obdobie na investíciu do učenia sa a marketingu.

Lev
Tí z vás, ktorí ste nemali prácu si ju v tomto období môžete nájsť a tak si zvýšiť svoj príjem, poprípade k prímu dostať extra nápad ktorý vám ponúkne aj extra financie a vy si budete môcť kúpiť niečo, čo ste dlhšie chceli. Ak sa chystáte investovať do niečoho veľkého alebo za-financovať projekt, môžete teraz je tá vhodná doba. Hlavne ak táto investícia má slúžiť dlhodobo do vašej budúcnosti. Kúpa nehnuteľnosti alebo hmotnej veci je otvorená pozitívne. 

Panna
Venuša vo vašom znamení vás dostane medzi ľuďmi na zreteľ. Budú si vás viac všímať, budete šarmantnejší, via sexi a chcení. Ak ste single tak extra porcia žiarivejšie aury sa vám hodí. Presiaknu na povrch vaše dobré stránky, takt a vrodená diplomacia. Vhodné obdobie na úpravu alebo celkovú zmenu vizáže, zmena životného smeru alebo začatie novej kapitoly v tom, ako sa o seba staráte. Všetko čo teraz pre seba urobíte sa vám v dobrom odrazí na vašom fyzickom tele. 

Váhy
Toto je čas kedy by ste mali uvažovať o dovolenke, oddychu a regenerácií. Najlepšie ísť do kúpeľov, do spa, na pobyt, na ktorom sa spojíte so svojou dušou aj telom. Super na romantický výlet k moru vo dvojici alebo sú vhodné aj všetky spirituálne cesty, pobyty, sedenia a meditácie. Skvelý čas na regresné terapie, rituáli, sebareflexiu a duchovnú očistu. V tomto období je najlepšie si dať vyveštiť, alebo niečo v týchto smeroch pretože brána medzi ´nebom a zemou´ je vám viac otvorená a môžu k vám prísť info, ktoré by inak možno ani neprišli.

Škorpión
Ak máte chuť stretnúť niekoho plnohodnotného do života, môžete tentokrát nájsť aj online, poprípade cez známych sa môže pritrafiť kontakt na niekoho koho potrebujete. Ak chystáte nejaký projekt, alebo máte biznis nápad, bude super ak rozhodíte všeobecne siete a zistíte svoje možnosti.  Niektorí z vás môžete založiť niečo čo vám začne vynášať práve online, e-shop alebo youtube atď. Tí z vás, ktorí ste ženatí či vydaté a mali ste problémy so svokrovcami, môžete teraz očakávať možné zlepšenie ak sa pustíte do práce na vašom vzťahu.

Strelec
Toto je čas, kedy vás môžu povýšiť v práci, zvýšiť vám plat, alebo vás odmeniť nejakým bonusom za dobre odvedenú prácu. Tí z vás, ktorí ste na voľnej nohe môžete zlepšiť povesť vášmu remeslu alebo firme a tým získať nových klientov a záujemcov o vašu prácu. Iní z vás ktorí investujete do dobre reklamy alebo si dáte záležať na odozvy od zákazníkov a zlepšíte svoje služby získate viac ako inokedy. Nebojte sa investovať na veci, ktoré vás vedú k vášmu cieľu. Ak ste niektorí mali problémy so šéfmi alebo autoritami, toto je moment úprimnej spolupráce a náprave škôd.

Kozorožec
Pre vás Venuša v zemi predstavuje skvelú pomoc, ak sa potrebujete zorientovať do budúcich investícií. Čo má v živote teraz pre vás prioritu a čo nemá. Niektorí sa môžete vrátiť k vzdelávaniu, späť do školy alebo oprášiť nejaký kurz, či ísť na workshop. Proste vaša myseľ bude šťastná, keď sa bude mať v čom hrabať a expandovať. Čo sa týka výberu učiteľa budete hľadať niekoho, kto vám príde ako majster a nie človek, ktorý sám nevie ako a čo. Takže sa sústreďte na ten najvyšší cieľ a nepoľavujte. 

Vodnár
Toto obdobie je skvelé pre vás v tom, že môžete otvoriť témy, ktoré vás sužovali a konečne nájsť z nich východiská. Viac sily, energie a lásky sa nasmeruje do starých tráum a zlozvykov. Bude to však práca – ak chcete napríklad prestať fajčiť, prestať zle jesť, alebo začať sa inak správať s čím bude treba pracovať na podvedomí, máte šancu dokonale spracovať svoje seba sabotážne a toxické návyky. Ak sa s niekym súdite právo bude naklonené vám. Taktiež intímne fóbie či strachy sa budú môcť spracovať v tomto období a vykoreniť limity, strach či spadnú bariéry.

Ryby 
Vy sa rozhodnete vytriezvieť z opojenia lásky a uvedomíte si, že iba láska niekedy nestačí a na vzťahoch treba hlbšie pracovať. Hlavne ak máte dlhodobý vzťah, ktorý stagnuje. Ak vám na partnerovi či partnerke záleží, bude pre vás teraz priorita rozobrať váš vzťah do detailu a nájsť časti v ktorých by sa hodila zmena, náprava alebo viac energie. Ak ste majiteľmi firmy, alebo ste človek ktorý sa stretáva osobne s klientmi, zvážte ako zlepšiť svoje služby a dať niečo extra ľuďom, ktorý vás podporujú. 

Horoskopy pre Vás pripravila:
FB: AltairAstrology
IG: @altairastrology
WEB: www.altairastrology.com

Komentáre